Poloha

Tento špičkový hotel se nachází v centru obchodní a nákupní oblasti Abu Dhabi,přímo u menší privátní pláži s výhledem na město, hotel je lokalizován hned v sousedství Abu Dhabi Shoping Mall.Cestujete-li s dětmi jistě uvítáte zpestření pobytu například návštěvou první soukromé ZOO v Spojených arabských emirátech – Emirates Park Zoo, která je rozdělena do několika sekcí. K vidění je například 470 druhů ptáků včetně několika druhů plameňáků, pelikánů nebo vzácný druh holuba korurovaného(The Crown Crested Pigeon), zoo se pyšní také několika druhy predátorů – lvi,leopardi a také vzácní tři bílý tygři.Součástí zoo je také Ocean Park kde je mj. ke zhlédnutí žralok černocípý. Vyhledávanou atrakcí zoo jsou pravidelné lachtaní show.Výlet do Emirates Park Zoo trvá cca 35 minut jízdy z hotelu.
pětihvězdičkový hotel v centru Abu Dhabi s privátní pláží
  • 41kmletiště Abu Dhabi
  • 0mpláž
  • 30kmFerrari World
  • 11kmSaadiyat Beach Golf Club

Popis hotelu

Hotel leží na menší cca 120m dlouhé privátní písečné pláži s pěkným výhledem na město.Hotel disponuje velkou kapacitou, celkem je k dispozici 565 ubytovacích jednotek, rozdělených do dvou kategorií pokojů(s plochou 30-40m2), šesti typů suites od 55m2 až po královskou suitu s obytnou plochou 240m2 , na výběr je také z pěti kategorií apartmá, z nichž některé jsou dvou a tříložnicové. Osm podlaží s pokoji i apartmány je klubových, jejichž hosté mají k dispozici mj., vlastní recepci a Club Rotana Lounge na snídaně nebo večerní koktejly. Relaxovat můžete například ve zdejších Zen Spa, sportovní vyžití nabízí zdejší bazény, včetně dětského bazénu, 3 tenisové nebo 2squashové kurty.

Ubytování a Stravování

Pokoje a suity jsou komfortně a elegantně zařízené, některé z nich mají k dispozici balkon, samozřejmostí je WI-FI připojení na internet.Gurmáni nemají snadné si vybrat ze zdejší velmi široké nabídky 11ti restaurací a barů. Essence Restaurant- restaurace na snídaně,obědy a večeře s mezinárodní kuchyní. Prego’s Italian restaurant – servíruje vybrané italské speciality a vína. Rodeo Grill je označována za nejlepší steakovou restauraci v Abu Dhabi, restaurace Trader Vic’s nabídne francouzsko-polynézské speciality z jižních moří, včetně exotických koktejlů.Na večeři s japonskou kuchyní můžete zajít do Benihana.Jedinou restaurac í v AbuDhabí zaměřenou na německou kuchyni je zdejší Brauhaus.Kdo má rád severoindickou kuchyni, jistě si najde cestu do Indigo restaurantu.V hotelu nesmí chybět ani restaurace s mořskými plody – Finz restaurant. Hotel je držitelem několika cen a ohodnocení kvality mj. v roce 2013 získal ocenění Middle East Best Hotel Restaurant.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000