POLOHA

Hotel se nachází na pláži u Hotelu Jumeirah Beach, jehož je součástí. Pokud vám při relaxaci na této vyhlášené pláži bude příliš horko můžete si zdejší pobyt zpestřit a osvěžit se lyžováním ve zdejším Ski Dubai, která je součástí nákupního centra Mall a nachází se jen 15 minut jízdy od hotelu. K dispozici je zde 5 sněhem pokrytých sjezdovek, které měří 400m a dokonce první krytá černá sjezdovka na světě. Kdo lyžovat neumí může si zaplatit lekce lyžování ve zdejší lyžařské škole nebo se pobavit na sáňkařské dráze či v koulovací galerii. Půjčení teplého oblečení (s výjimkou čepice a šály) je v ceně vstupného.
Vilky na pláži Jumeirah Beach
  • 25kmletiště Dubaj
  • 16,5kmBurj Khalifa
  • 12kmEmirates Golf Club

POPIS HOTELU

Celý komplex tvoří pouze 19 luxusních vil a proto je vhodný především pro návštěvníky hledající soukromí a privátní charakter dovolené.Hosté ubytovaní v těchto vilkách mohou využívat servis a služeb hotelu Jumeirah Baech , například lázně umístěné ve sportovním centru Pavillon Sports Club. Relaxovat je možno při procedurách jako jsou například aromaterapie nebo reflexologie, dále je možné využít sauny, jacuzzi, masáže, bazén. Kromě lázní mají hosté ve sport clubu přístup do plně vybavené tělocvičny s posilovnou, 3 squashové kurty, 7 špičkových tenisových kurtů v tenisovém areálu, fotbalové hřiště. Součástí Pavillon Sports Club je i Pavillon Dive Centre, které nabízí profesionální kurzy potápění. Každý návštěvník má volný vstup do tematického parku Wild Wadi Waterpark, který se nachází v sousedství vilového komplexu.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Resort Beit Al Bahar nabízí ubytování v jednoložnicových nebo dvouložnicových vilkách. Vily jsou postaveny v arabské architektuře. Každá vila je vybavena vlastní terasou a bazénem, mramorovou koupelnou s vanou, arabským nábytkem, laptopem s přístupem na internet, telefonem a satelitní televizí s DVD přehrávačem. K vilovému komplexu patří restaurace Villa Beach, která se nachází na pláži a je zaměřena na speciality středomořské kuchyni. Mezinárodní kuchyni návštěvníci najdou v restauraci Café Wadi, do které mají přístup pouze hosté Beit al Baharu. Na odpolední čaj nebo kávu je možné zajít do Eight Clubu, kde si před večeří v době happy hour mohou hosté dát různé delikatesy nebo koktejly.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000