POLOHA

Na majestátním skalním útesu, 30m nad zátokou Miramare je vystavěn luxusní 5* hotel Bellevue, který je ideálním útočištěm pro náročné klienty, kteří ocení jedinečnost, prvotřídní služby a toužící po klidu, relaxaci a úniku z hektického světa všedních dní. Je vzdálen přibližně 2km od historického centra města Dubrovník.
Pětihvězdičkové služby s veškerým komfortem
  • 20km letiště Dubrovník
  • 2km centrum Dubrovník
  • 30m pláž

POPIS HOTELU

V hotelu se nachází a la carte restaurace Vapor, která nabízí speciality středomořské a dalmátské kuchyně. Na soukromé oblázkové pláži nalezneme další restauraci Neva, kde jsou podávány čerstvé ryby a osvěžující koktejly, které si můžete vychutnat v krásné atmosféře, přímo u moře s výhledem na skály Beninovo. Relaxace je zajištěna v hotelovém wellness centru, kde se na ploše 500m² s překrásným výhledem na Jadran nachází vnitřní bazén, vířivka, sauna, parní lázeň, fitness studio, relaxační zóna a místnosti, kde je možné vyzkoušet různé typy masáží a aromaterapie.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Všechny pokoje a suite v hotelu se pyšní překrásným výhledem na moře a jsou moderně zařízeny ve stylu středomořské architektury. K vybavení patří koupelna s toaletou, luxusní kosmetikou a župany, klimatizace, telefon, připojení na internet, satelitní LCD TV, trezor a minibar. Ubytování je zde zajištěno se snídaní s možností dokoupení polopenze.

Termíny a ceny

Ceny hotelu Vám rádi zašleme na vyžádání, dle aktuální obsazenosti hotelu. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo poptávkového formuláře.

Letecká přeprava: Praha – Dubrovník (Chorvatsko)-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.