Poloha

Hlavní město Itálie, regionu Lazio a provincie Roma a jedno z nejvýznamnějších historických a kulturních středisek na světě se sídlem katolické církve. Po staletí byl Řím považován za centrum západní civilizace a má dokonce několik přezdívek: " la Cittá Eterna" ( Věčné město), "Caput Mundi" ( Hlavní město světa), " Limena Apostrolorum" ( Práh Apoštolů), " la cittá dei sette colli" ( město sedmi kopci) . Historické centrum města je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.
Hotel z řetězce Sina Fine Italian hotels.
  • 30km letiště Fiumicino
  • 0m centrum
  • 650m Fontána di Trevi

Popis hotelu

Kdysi historický palác z roku 1800 s výhledem na slavné Piazza Barberini a okolí fontány Trevi nabízí kouzlo éry minulé skloubené s nejmodernějším vybavením a příslušenstvím doby současné. Řím jako na dlani si vychutnáte při návštěvě panoramatické střešní terasy s romantickým výhledem na majestátní kopuli Sv. Petra a jiné. Speciality zdejší kuchyně můžete vyzkoušet v restauraci L´Ollimpo Garden. V případě únavy na Vás čeká relaxace v podobě malého wellness centra s jacuzzi, saunou, tureckými lázněmi či fitness.

Ubytování a stravování

Pokoje označené vytříbenou atmosférou a komfortní elegancí Vás příjemně překvapí. Klasické nebo moderní? V Bernini Bristol ze známého hotelového řetězce Sina Fine Italian hotels, si můžete vybrat styl, který preferujete z řady místností s klasickým dekorem nebo naopak s výrazným moderním dotekem. Ubytování je zajištěno se snídaní.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.