Poloha

Na jihozápadní straně ostrova Kos, přibližně 30 kilometrů od hlavního města se nachází malý a zároveň nejfotografovanější výběžek, který nese název Kefalos. Tento poloostrov je ideální volbou pro strávení klidné a ničím nerušené dovolené. Malý záliv, lemovaný písečnými plážemi, spolu s protějším ostrůvkem Kastri, na kterém se tyčí bílý kostelík, přidává této oblasti na její atraktivitě. Celé pobřeží Kefalosu je lemováno tradičními tavernami, bary a kavárničkami. Centrum dění je soustředěno kolem promenády, která končí až v místním přístavu.
8 gurmánských restaurací v resortu.
  • 7km letiště
  • 30km centrum KOS
  • 0km pláž

Popis hotelu

Hotelový komplex postavený ve stylu luxusní vesničky, je situován na klidném místě, přímo u krásné písečné pláže, v blízkosti Paradise beach (jedna z nejznámějších pláží na ostrově). Centrum městečka Kefalos je vzdáleno cca 10km, letiště cca 9 km a hlavní město Kos cca 30 km. Hotelovým hostům je k dispozici 8 restaurací, z nichž většina má výhled na moře, (hlavní bufetová restaurace s vnitřní i venkovní sekcí, čínská, italská, gurmánská, řecká, barbecue, rybí – za poplatek, asijská – za poplatek), 6 barů, několik bazénů (i bazén s jacuzzi), dětský bazén se skluzavkami, miniklub, dětské vodní atrakce, lanové centrum – za poplatek, pirátská loď, supermarket, směnárna, tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty – za poplatek. Možnost pronájmu automobilu, mopedu či kola, denní animační programy pro děti i dospělé, některé dny v týdnu živá hudba. Své tělo si můžete nechat hýčkat v hotelovém spa centru.

Ubytování a stravování

Hotel nabízí několik typů ubytování od dvoulůžkových a rodinných pokojů, přes junior apartmá (některá s přímým vstupem do bazénu) až po executive apartmá s privátním bazénem. Stravování je zajištěno formou All Inclusive.

Termíny a ceny


Letecká přeprava: Praha - Kos - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.