Poloha

Phuket je to místo, kam se může vydat téměř každý – jak milovníci rušného nočního života, velkých plážových letovisek, tak vyznavači klidnější dovolené. Kata Beach sestává ze dvou částí, Kata Yai (velká) a Kata Noi (malá) a je považována za nejmalebnější na ostrově.
Vydejte se na nejoblíbenější místo jižního Thajska – ostrov Phuket.
  • 47kmletiště Phuket
  • 0mpláž
  • 12kmVelký Buddha

Popis hotelu

Boathouse je krásný butikový resort, který se nachází na pláži Kata, elegance s moderním luxusem uprostřed tropického ráje. Kata Beach je příjemná s bílým pískem a klidným mořem. V době monzunů jsou podmínky nevhodné pro plavání, ale naopak dobré pro surfování na vlnách. Resort disponuje venkovním bazénem, luxusními lázněmi a oceněnou restaurací specializující se na místní a francouzskou kuchyni. Resort se nachází cca 1 hodiny jízdy od letiště Phuket.

Ubytování a stravování

Všechny pokoje prošly kompletní rekonstrukcí v roce 2012. Ubytovat se zde můžete v pokojích typu Superior, Deluxe, v rodinných pokojích a také v dvouložnicové plážové suite – Beachfront Penthouse. Všechny ubytovací jednotky jsou klimatizované, nabízejí soukromou terasu či balkón, satelitní TV a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. Ubytování je zajišťováno se snídaní.

Termíny a ceny

Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.