Poloha

Řím - slavné pulzující město, kde na Vás dýchne skutečná italská atmosféra a nezapomenutelnou historii potkáte téměř na každém kroku. Přijeďte se podívat do slavné arény , která byla určena nejen k oblíbeným gladiátorským zápasům, ale poznejte i církevní skvost Vatikán nebo zkuste jít po stopách slavného filmu Šifra Mistra Leonarda.   Pravé italské cappuccino si vychutnejte v nepřeberném množství malebných kavárniček, a rozhodně nezapomeňte na delikatesní pizzu či pasta al dente v typických pizzeriích, kterou zapijte kapkou vynikajícího vína. A dámy jistě cení návštěvu několika butiků slavných návrhářů nedaleko Španělských schodů....Hotel se nachází pouhých přímo v centru.
Vychutnejte si sklenku vína na panoramatické střešní terase s bazénem.
  • 30km letiště Fiumicino
  • 0m centrum
  • 100m bazilika Santa Maria degli Angeli

Popis hotelu

V samém srdci Říma u Piazza della Republica leží tento luxusní hotel řetězce Boscolo, s panoramatickou střešní terasou s bazénem a několika exkluzivními restauracemi, kde si můžete vychutnat mezinárodní, italskou či středomořskou kuchyni. Již při vstupu do této budovy z 19.století Vás jistě zaujme krásná mramorová hala s vysokými stropy, jež se pyšní neoklasickým prvky. Měkké osvětlení, teplé stíny zlaté barvy, čerstvé květiny a příjemná hudba - to vše vyjadřuje eleganci a nevtíravou atmosféru hotelu. Vyškolený a profesionální personál je připravený poskytnout Vám veškerý špičkový servis, který je předpokladem strávení příjemného a ničím nerušeného pobytu, ať jste již na romantickém výletě ve dvou, služební cestě, konferenci či svatební cestě.

Ubytování a stravování

Prostorné a elegantní pokoje nejen pro alergiky, pro tělesně postižené, nekuřácké pokoje, svatební apartmány i VIP pokoje jsou zařízeny v kombinaci klasického a moderního stylu. Ubytování je zajištěno se snídaní.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.