POLOHA

Hotel Boscolo Nice postavený ve stylu Belle Époque se nachází v historické budově v centru města, pouhých 10 minut pěšky od historické části Nice a 750m od promenády Promenade des Anglais, na hlavní třídě Boulevard Victor Hugo. Transfer z letiště trvá pouze 15 minut jízdy vozem. Vlakové nádraží se nachází 700m od hotelu.
Historické centrum, pláž i nákupní zónu máte z hotelu Boscolo Nice na dosah.
  • 8kmletiště Nice
  • 1,5kmNice historické centrum
  • 750mNice vlakové nádraží
  • 600mNice městská pláž

POPIS HOTELU

Hosté mají volný vstup do lázní s krytým bazénem a fitness centra o celkové rozloze 500m². Hoteloví hosté mohou využít také sál s kulečníkem. Pro obchodní jednání a konference je k dispozici moderní business centrum a konferenční sál s technickým vybavením.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel poskytuje ubytování v luxusních moderních pokojích s klimatizací a prostornou koupelnou, zařízených bílým a zlatým nábytkem. Hosté mají na pokojích k dispozici minibar, trezor, sat TV a kabelový internet. Restaurace La Pescheria servíruje francouzské pokrmy včetně mořských plodů a italských specialit. K posezení láká bar Génési. Snídaně se každé ráno podávají na terase s výhledem na město.

Termíny a ceny

Ceny hotelu Vám rádi zašleme na vyžádání, dle aktuální obsazenosti hotelu. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo poptávkového formuláře.

Letecká přeprava: Praha – Nice - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.