Poloha

Luxusní moderní hotel Boutique 5 se nachází v jižní části ostrova Rhodos přímo u písčitooblázkové pláže Kiotari ve vzdálenosti necelých 15 kilometrů od půvabného historického městečka Lindos se středověkou akropolí. Kiotari bylo původně rybářským přístavem a pro turistický ruch bylo objeveno teprve nedávno. Samotná vesnička je od malého turistického letoviska vzdálená asi 2 km a najdete zde jen několik obchůdků se suvenýry, pekárny, taverny a restaurace lákající na chutné řecké pokrmy. Kiotari se tak stalo cílem turistů, kteří mají rádi relaxaci na pláži u průzračně čistého moře, kde je nebude nikdo rušit. Za zábavou a rušným životem je tedy potřeba se vydat o něco dál, do některého z mnohem větších středisek
špičkový elegantní hotel
  • 61kmletiště
  • 150mpláž
  • 56kmměsto Rhodos
  • 15kmměsto Lindos
  • 2kmcentrum Kiotari

Popis hotelu

Pouze 44 ubytovacích jednotek rozdělených do pěti kategorii je určeno pouze hostům od 16ti let.k dispozici jsou superior deluxe pokoje a několik typů suity s privátním bazénkem. Součástí hotelu je také špičkové lázeňské centrum Bliss Spa s tureckými lázněmi, vířivkou, krytým bazénem, posilovnou a s možností objednání masáží. Slunečníky a lehátka na privátní hotelové pláži oceněné modrou vlajkou i u bazénu a na sluneční terase jsou pro hosty zdarma. Přístup na pláž je přes místní nefrekventovanou komunikaci (sloužící pouze pro příjezd hostů a zásobování hotelu).

Ubytování a Stravování

Velmi elegantně a moderně zařízené pokoje ve kterých převažuje kombinace bílé, šedé a stříbrné barvy, poskytují ideální komfort pro strávení příjemné dovolené. Základní ubytovací jednotkou je superior deluxe pokoj s obytnou plochou 41m2 včetně prostorné terasy s výhledem na moře, všechny typy pokojů a suit mají ve standardním vybavení připojení na internet a také espresso na přípravu kávy/ cappuccina.Stravování je zajištěno formou snídaně nebo polopenze.Restaurace Impressions servírující vybrané pokrmy mezinárodní kuchyně i místní speciality. Na vinném lístku naleznete ta nejlepší vína řecká i mezinárodní. K dispozici je rovněž hotelový bar s bohatou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů a kávy.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha - Rhodos - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.