POLOHA

Elegantní hotel se nachází v srdci Vídně naproti Státní Opeře a v těsné blízkosti nákupního bulváru Kärntner Strasse. Zastávka metra Karlsplatz se nachází přímo před hotelem. Historické pamětihodnosti jsou z hotelu velmi snadno dostupné pěšky.
Symbol vídeňské elegance - to je hotel Bristol.
  • 22kmletiště
  • 100mVídeňská státní opera
  • 750mHofburg

POPIS HOTELU

Hotel Bristol byl otevřen v roce 1892 a již více než celé století se zde střetává bohatý kulturní i obchodní život. V hotelu se nachází mnoho starožitností z konce 19. století. Restaurace Bristol Lounge je celodenně otevřená a může se pochlubit nejvyšším kulinářským oceněními. Součástí hotelu je rovněž Bristol bar vyzdobený dřevěným obkladem a lákající k posezení u některého z nepřeberného množství druhů nápojů. Plně vybavené business centrum nabízí to nejmodernější zařízení. Hotelovým hostům je nepřetržitě k dispozici fitness centrum.

UBYTOVÁNÍ

Každý ze 140 pokojů a apartmánů s okouzlujícím interiérem se vzácnými starožitnostmi a obrazy je vybaven rovněž vymoženostmi moderní doby - klimatizací a vysokorychlostním internetem. Pokoje typu Junior Suite mají k dispozici rovněž svoji střešní terasu s jedinečným výhledem.

Termíny a ceny

V době konání kongresů a veletrhů jsou ceny na vyžádání.
Letecká přeprava: Praha – Vídeň - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.