Poloha

Hotelový resort se nachází v západní části ostrova na nádherné pláži Eagle Beach s křišťálově jasným mořem a dech beroucími odstíny modré. Řadí se k jedněm z nejromantičtějších hotelů světa. Ubytovat se zde mohou pouze hosté starší 18 let, je to tedy ideální místo pro strávení klidné dovolené nebo svatební cesty. Transfer z letiště trvá pouze 15 minut jízdy.
Romantika v ráji pouze pro dospělé.
  • 7,7kmletiště
  • 0mpláž
  • 450mkasino

Popis hotelu

Součástí resortu je bazén, spa centrum se širokou nabídkou relaxačních procedur, masáží a fitness centrum. Kulinářská restaurace u pláže nabízí kromě mezinárodní i organickou, vegetariánskou či bezlepkovou kuchyni, navštívit můžete i plážový bar. Hosté mají možnost rezervace romantické večeře na pláži s privátní obsluhou. Můžete si užít promítání filmů na pláži pod hvězdami, šnorchlovat či se projet po pláži na koňském hřbetě při západu slunce. Resort je nekuřácký.

Ubytování a Stravování

Ubytování je zajištěno v několika kategoriích pokojů a apartmá. Nejluxusnější apartmá se nacházejí přímo u pláže, kde mají hosté rezervovány cabany. K vybavení patří klimatizace, větrák, vybavená koupelna, minibar, trezor, telefon, kabelová TV, WiFi, příslušenství na přípravu kávy a čaje, prostorný balkon či terasa. Některá apartmá mají též kuchyňský kout s jídelním stolem. Stravování je zde zajištěno formou snídaní s možností dokoupení polopenze, hostům je vřele doporučováno stravování v restauracích v okolí hotelu.

Pokoj standard s výhledem do zahrady

Tento dvoulůžkový pokoj s rozlohou 32 m² nabízí soukromý balkon či patio s posezením a výhledem do zahrady. Pokoj může být vybaven manželskou postelí či oddělenými lůžky na základě požadavku hosta. V ložnici se vedle postele nachází i pohovka a stolek s posezením. Pokoj je vybavený klimatizací a větrákem. Samozřejmostí je televize, minibar, lednice a kávovar. V pokoji je WiFi zdarma. Maximální kapacita pokoje jsou 2 dospělé osoby.

Tara Suite

Tara Suite nabízí na ploše 55 m2 obývací pokoj vybavený sedací soupravou, televizí a minibarem. Na obývací pokoj navazuje samostatná ložnice s manželskou postelí a vstupem na balkon či patio. Všechny nabízené pokoje Tara Suite mají výhled na moře. Koupelna je vybavena vanou a 2 umyvadly. Rezervace pokoje je možná maximálně pro 2 osoby.

Termíny a ceny

Ubytování zajišťujeme ve všech typech pokojů resortu. Níže ceník pro vybrané pokoje na sezonu 2019.
Ceny ostatních typů pokojů na vyžádání.

 1.4. - 22.4.2019 25.4. - 23.12.2019  24.12. - 13.4.2020   14.4. - 22.12.2020
 Pokoj standard s výhledem do zahrady  5.960,- Kč  4.120,- Kč  6.850,- Kč  4.740,- Kč
 Tara Suite  9.370,- Kč  6.940,- Kč  10.780,- Kč  7.980,- Kč
*Cena za osobu/noc včetně snídaně při obsazení pokoje 2 osobami.


Letenku zajistíme na přání za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Stravování za příplatek

Základní cena zahrnuje snídani. Rádi Vám zajistíme pobyt s polopenzí či plnou penzí.


 typ stravování  cena na osobu/noc
 polopenze  1.220,- Kč
 plná penze  1.810,- Kč


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.