Poloha

Hotelový resort se nachází v západní části ostrova na nádherné pláži Eagle Beach s křišťálově jasným mořem s dechberoucími odstíny modré. Řadí se k jedněm z nejromantičtějších hotelů světa. Ubytovat se zde mohou pouze hosté starší 18 let, je to tedy ideální místo pro strávení klidné dovolené nebo svatební cesty. Transfer z letiště trvá pouze 15 minut jízdy.
romantika v ráji pouze pro dospělé
  • 7,7kmletiště
  • 0mpláž
  • 450mkasino

Popis hotelu

Součástí resortu je bazén, spa centrum se širokou nabídkou relaxačních procedur a masáží, fitness centrum. Kulinářská restaurace u pláže nabízí kromě mezinárodní i organickou, vegetariánskou či bezlepkovou kuchyni, navštívit můžete plážový bar, hosté mají možnost rezervace romantické večeře na pláži s privátní obsluhou. Můžete si užít promítání filmů na pláži pod hvězdami, šnorchlovat či se projet po pláži na koňském hřbetě při západu slunce. Resort je nekuřácký.

Ubytování a Stravování

Ubytování je zajištěno v několika kategoriích pokojů a apartmá. Nejluxusnější apartmá se nacházejí přímo u pláže, kde mají hosté rezervovány cabany. K vybavení patří klimatizace, větrák, vybavená koupelna, minibar, trezor, telefon, kabelová TV, WiFi, příslušenství na přípravu kávy a čaje, prostorný balkon či terasa. Některá apartmá mají též kuchyňský kout s jídelním stolem. Stravování je zde zajištěno formou snídaní s možností dokoupení polopenze, hostům je vřele doporučováno stravování v restauracích v okolí hotelu.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000