Poloha

Hotel se nachází na náhorní planině na jižní špici oblasti Jimbaran v blízkosti chrámu Uluwatu. Hinduistický chrám Uluwatu postavěný v roce 976 naútěsu je jeden z šesti nejposvátnějších chrámu na Bali.Chrám je posazený na strmém útesu 70 metrů nad bouřlivými vlnami Indického oceánu. Po obou stranách má strmé skály. Pohled na chrám v barevném západu slunce je natolik mimořádná a jedinečná podívána, že si tento výlet, zvlášť pokud budete ubytování v The Bulgari Resort nemůžete nechat ujít.
stačí říct jen …BVLGARI.
  • 18kmletiště Denpasar
  • 150mpláž
  • 28kmcentrum města Denpasar

Popis hotelu

Resort je unikátní z několika důvodů, především vilový koncept,který zde byl vytvořen nese jako první na světě značku BVLGARI, zatím jsou na světe pod značkou této prestižní kosmetické značky otevřeny pouze 3 hotely, kromě Bali je to Miláno a Londýn.Dalším důvodem proč tomuto resortu přiznat exclusivitu je poloha – hotel je umístěn na skále nad mořem na jižním výběžku poloostrova Bukit v oblasti Jimbaran a díky tomuto umístění, na okraji útesu, nabízí jedinečný panoramatický výhled na oceán, zvláště pak dramatické východy a západy slunce.V neposlední řadě je resort vyjímečný tím, že jako jediný nabízí na Bali relax na privátní pláži, protože pláž je dostupná jen skleněným výtahem z hotelu. Ubytování v 59ti designových vilách vám poskytne jedinečný zážitek, k dispozici jsou 4 kategorie vil, včetně dvouložnicových.

Ubytování a stravování

Privátních vilky vystavěné v tradičním balijském stylu v kombinaci s italským designem budou potěšením pro každého hosta, každý detail zde má oku lahodící význam.Elegantní podlahy z jávského mahagonu jen přispívají k uklidňujícímu dojmu hned při vstupu do vilky. Ke každé vilce patří privátní zahrada,terasa s privátním bazénem s výhledem na moře. Pokoje jsou mj. vybaveny WI-FI připojením, audio/video systémem Bang & Olufsen. Denně se podává čerstvé ovoce Gurmáni mohou volit ze 3 restaurací, Il Ristorante - oceňovaná restaurace v několika prestižních žebříčcích, vedená jak jinak italským šéfkuchařem, Sangkar Restaurant – mezinárodní kuchyně zajímavě kombinovaná s indonéskými specialitami, La Spiaggia – denní restaurace především se specialitami na dary moře, je přístupná pouze výtahem na pláž.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Denpasar-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.