Poloha

Luxusní hotel, který je skvostem moderní architektury je postaven na ploše 120.000m² ve středisku Belek. Architektonicky patří ke světové špičce, výstavbu řídila jedna z nejúspěšnějších architektonických firem na světě – německá firma GMP. Filozofie hotelu je založena na jasných řešeních, jednoduchosti a funkčnosti. Je držitelem několika mezinárodních certifikátů kvality, ekologického certifikátu za koncept šetrnosti k životnímu prostředí a gastronomických ocenění. Písčito-oblázková pláž se nachází přímo u hotelu.
Přepychová dovolená na Turecké riviéře
  • 32kmletiště Antalya
  • 35kmcentrum Antalya
  • 4kmBelek

Popis hotelu

Kvalitní hotel s prvotřídním servisem vyhoví nárokům náročných klientů bez ohledu na věk a kulturu. Pracuje zde profesionální tým animátorů, kteří pořádají rozličné aktivity od výuky salsy po kurzy vaření, míchání koktejlů či hraní karet. Hotel disponuje hlavní restaurací a dalšími 7 a la carte restauracemi, které nabízejí pokrmy turecké, asijské, jihoamerické kuchyně, rybí speciality a dary moře a mnoho dalšího. 8 barů včetně baru v bazénu, hudebního baru či baru s možností hry biliáru a bowlingu. Pro aktivněji strávenou dovolenou je zde k dispozici bazén, 5 tenisových kurtů, fitness centrum, aerobic, stolní tenis, plážový volejbal a široká nabídka vodních sportů na pláži. Bohatý dětský program uvítají nejen děti ale i jejich rodiče, je zde několik dětských klubů pro děti různého věku. Pobyt si můžete zpestřit návštěvou místní diskotéky, karaoke večerem či některým z živých uměleckých vystoupení. Luxusní spa centrum o rozloze 3500m² nabízí širokou škálu masáží i procedur, vybaveno je tureckými lázněmi, saunami, párou, jacuzzi, můžete si zde užít Thajské, Balijské, Africké či Ajurvédské masáže.

Ubytování a Stravování

Hotel disponuje širokou škálou ubytovacích jednotek od standardních pokojů, přes rodinné pokoje, apartmá až po patrové vilky. K základnímu vybavení patří klimatizace, minibar, pracovní stůl, trezor, LCD TV, připojení k internetu, telefon, župany, vysoušeč vlasů, na přivítanou po příjezdu vás bude v pokoji čekat koš s ovocem a láhev vína. Pobyt je zajištěn s programem all inclusive, který kromě stravování během celého dne nabízí množství nealkoholických i alkoholických nápojů, množství animačních programů, sportovního vyžití a mnoho dalšího.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha –  Antalya -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000