POLOHA

Hotel Cap Estel se nachází na privátním poloostrově jižního pobřeží Francie, zhruba 35 minut jízdy od letiště v Nice a 7km od Monte Carla a malebného městečka Éze. Vynikající poloha hotelu umožňuje množství úžasných výprav za poznáním krás malebné přírody i pamětihodností jihu Francie.
Hotel na privátním poloostrově nedaleko od Monte Carla.
  • 29kmletiště Nice
  • 13kmNice centrum
  • 7kmMonte Carlo
  • 7kmÉze centrum

POPIS HOTELU

Hotel poskytuje svým hostům naprosté soukromí a kvalitní špičkový servis. Přímo v areálu hotelu je možné využít krásně čisté privátní kamínkové pláže, venkovního bazénu se slanou vodou a vířivkou, vnitřního sladkovodního bazénu, fitness, sauny a parní lázně. Hýčkat Vaše tělo a mysl bude specializovaný tým v lázních Le Spa du Cap Estel.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel nabízí přepychové stylové ubytování v pokojích typu de luxe, junior suite či suite, které nabízejí veškeré pohodlí a komfort. Pokoje jsou vybaveny sat TV, DVD přehrávačem, přípojkou k internetu, koupelnou s toaletou a balkonem nebo terasou. K ochutnání kulinářských specialit Vás zve restaurace Le Table du Cap Estel. Místní šéfkuchař upřednostňuje čerstvé produkty často získané přímo ze zahrady hotelu Cap Estel. Svěžest sezónních surovin v kombinaci se středomořským kořením Vám přinese nezapomenutelné gurmánské zážitky.

Termíny a ceny


Letecká přeprava: Praha – Nice - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.