POLOHA

Hotelový areál je vystavěn přímo nad mořem, přibližně 80m od rušného centra střediska Protaras. Menší malebné letovisko Protaras se rozprostírá na východě ostrova v délce několika kilometrů podél pobřeží omývaného průzračně čistými vodami Středozemního moře. Najdete zde dlouhou písečnou pláž, ale i řadu menších pláží umístěných v nesčetných malebných zálivech. Středisko je ideálním místem pro milovníky vodních sportů, kteří ho často označují za svůj ráj. Letiště v Larnace je vzdáleno necelou hodinu jízdy.
Hotel u písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.
  • 66km letiště Larnaca
  • 80m centrum Protaras
  • 0m pláž (přes pěší promenádu)

POPIS HOTELU

V hotelové restauraci jsou podávány snídaně bufetovým způsobem. Dále je k dispozici menší otevřená restaurace v zahradě, bar a snack bar. Ke sportovnímu vyžití slouží 2 tenisové kurty, velký bazén s terasou na opalování, menší bazén s vířivkou, volejbal, fitness, sauna a vodní sporty na pláži. Hotel pro své hosty nabízí živou hudbu v baru a tématické večery. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Přístup na pláž přes pěší promenádu po několika schodech.

Ubytování a stravování

Hotel disponuje několika kategoriemi ubytování. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchou, klimatizací, vysoušečem vlasů , satelitní LCD TV, telefonem, minibarem, přístupem na internet, trezorem, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje a balkonem. Pobyt je možný pouze se snídaní či s možností doobjednání polopenze nebo plné penze.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Larnaca-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.