Poloha

Sicílie je největším italským ostrovem a těší se dlouhému horkému létu se suchým podnebím. K atraktivitě prostředí přispívá dramatická krajina, proslulý stále aktivní vulkán Etna, vynikající kuchyně a především množství dochovaných antických památek. Prostředí je zde natolik odlišné od kontinentální Itálie, že si připadáte jako v úplně jiné zemi. Historická Taormina je vzdálena 35 km od letiště Catania.
Hotelová oblázková pláž je s centrální částí hotelu propojena výtahem vybudovaným ve skále.
  • 65,3km letiště Orly
  • 0m pláž
  • 30km Ilpicciolo Golf Club

Popis hotelu

Exklusivní a velice elegantní hotel stojí na přímořském skalnatém útese v pobřežní části Taorminy. Bazény se slunečníky a lehátky a malá hotelová oblázková pláž jsou s centrální částí hotelu propojeny výtahem vybudovaným ve skále. Hotel s 200 pokoji s výhledem na moře je určen náročnější klientele. Součástí jsou bazény s nichž jeden s hydromasáží a s výhledem na moře, wifi internet systém, salon krásy se saunou, 3 restaurace a 3 bary s úchvatnými výhledy na moře, fitness, možnost rezervace koncertů v antickém divadle v Taormině, vodní sporty, golf (30 km). Hotel provozuje kyvadlovou dopravu do historického centra Taorminy.

Ubytování a stravování

Pokoje se nacházejí ve vyšších patrech budovy s výhledem na moře a pobřeží, mají balkon nebo terasu. Jsou zařízeny v typickém středomořském stylu s klimatizací, LCD TV, minibarem a trezorem. Pokoje Classic (27 m2) mají boční výhled na moře, pokoje Superior (35 m2) přímý výhled na moře. Junior apartmá (40 m2) mají prostorný obývací pokoj, některé (na vyžádání) hydromasážní vanu. Ubytování je zajištěno s polopenzí s možností dokoupení polopenze.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.