Poloha

Největší švýcarské středisko St.Moritz se rozkládá ve výšce 1 856 m.n.m., na břehu jezera Moritzer See, uprostřed sluncem zalitých alpských masivů. Za svoji proslulost vděčí nejenom skvělým lyžařským terénům ve svém okolí, vývěrům minerálních železitých pramenů s velkým obsahem oxidu uhličitého, ale i ideálnímu klimatu údolí Engadinu - slunce zde svítí 322 dnů v roce. Moderní a luxusní horské středisko St. Moritz a přilehlé údolí Engadin jsou jedním z nejkrásnějších míst v Alpách.
  • 177kmletiště Milano Malpensa
  • 215kmletiště Zurich
  • 670kmPraha

Popis hotelu

The Carlton Hotel St. Moritz představuje novou dimenzi sebejistého luxusu a nabízí úchvatné výhledy ze všech svých 60 junior apartmá a apartmá. Poloha na prosluněné náhorní plošině nad jezerem St. Moritz podtrhuje ráz hotelu Carlton. Kompletní rekonstrukce svým extravagantním mixem stylů a barev propůjčila historickému objektu, který byl postaven v roce 1913, moderní vzhled. Hotel nabízí vysoký standard uvolněné neformálnosti v kombinaci s autentickou pohostinností. Vychutnejte si pocit pohody pro vaše tělo, mysl a duši, v kombinaci s bezkonkurenčními výhledy na panorama hor St. Moritz, ve světě Carlton Spa. Hotelové lázeňské centrum se rozkládá na třech podlažích a ploše cca 1200 m2. Lázně mají šest místností, bazény, fitness, sauny a parní koupele. K dispozici je zde také kadeřník. V hotelu se nacházejí dvě restaurace (Da Vittorio – Michelinská hvězda, Romanoff – autentická švýcarská kuchyně) a Carlton Bar & Bel Etage s venkovní terasou. K dispozici je dále několik konferenčních místností, business centrum, obchod s lyžařskými potřebami, půjčovna a prodejna lyží a lyžařská škola.

Ubytování a stravování

Hotel nabízí ubytování v 60 junior apartmá a apartmá – všechna orientovaná na jižní stranu s výhledem na jezero a Alpy. 45 těchto apartmá má balkón nebo terasu. Apartmá jsou zrekonstruovaná dle interiérového designéra Carla Rampazzi a nabízejí nejvyšší úroveň komfortu a vynikající využití světla a prostoru. Ubytování je zajištěno se snídaní.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.