poloha

Casa del Mar je malý krásný boutique resort nacházející se na severozápadní straně malajského poloostrova. U resortu se nachází krásná písečná pláž Pantai Cenang. Transfer z letiště Langkawi do resortu trvá pouhých 10 minut. Souostroví Langkawi, skládající se z 99 tropických ostrovů, se nachází v blízkosti hranic s Thajskem na severozápadě Malajsie. Na souostroví naleznete bujnou vegetaci deštných pralesů, tajuplné jeskyně a nádherné mořské pláže. Díky velkému počtu teplých a slunečných dnů je možné souostroví navštěvovat celoročně, a to nejen z důvodu odpočinku, ale také kvůli výhodným nákupům v bezcelní zóně.
Resort přímo u krásné písečné pláže.

popis hotelu

Hostům jsou v resortu k dispozici 2 restaurace La Luna (na pláži) a La Sal, 2 bary (v hlavní budově a u bazénu), venkovní bazén, jacuzzi, fitness centrum, spa centrum s širokou nabídkou masáží a salonu krásy, bezdrátové připojení k internetu a vodní sporty na pláži. Mimo jiné hotel nabízí několik druhů plaveb, velmi oblíbená je plavba při západu slunce.

ubytování a stravování

Resort nabízí ubytování v 4 typech suite, které byly nově zrekonstruovány v roce 2011. pouhých Všechny suite jsou vybaveny klimatizací a stropním ventilátorem, LCD kabelovou TV, minibarem, telefonem, koupelnou s vanou a se sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, trezorem, iPod stanicí, Wifi a balkonem. Ubytování je včetně snídaně s možností dokoupení polopenze nebo plné penze.

Termíny a ceny


Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání.
Letecká přeprava: Praha - Langkawi - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.