Poloha

Skutečně tropicky vyhlížející ostrov Koh Samui patří díky omezené hotelové kapacitě k posledním oázám nedotčené přírody v jihovýchodní Asii. Leží v jižní části Siamského zálivu v blízkosti břehů Malajského poloostrova. Vnitrozemí je pokryto zalesněnými vrcholky hor, pobřeží je lemováno jedinečnými plážemi s nádhernou tropickou přírodou palmových hájů a bizarními žulovými skalisky, která zkušeným cestovatelům připomínají pláže na Seychelských ostrovech. Hlavním střediskem ostrova je Chaweng lemující stejnojmennou asi 5 km dlouhou pláž. Prakticky na jednom místě nabízí překrásnou pláž pokrytou jemným bílým pískem i zázemí dnes již slušně rozvinutého střediska plného restaurací, barů a obchodů. Pobřeží při této pláži je poměrně mělké a za odlivu voda na některých místech ustupuje.
Vydejte se na kokosový ostrov
  • 5kmletiště Ko Samui
  • 0mpláž
  • 20kmvodopád Na Muang

Popis hotelu

Luxusní hotel vystavěný v koloniálním stylu s ideální polohou, přímo na proslulé pláži Chaweng, v nádherné tropické zahradě plné palem a zeleně. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, 9 restaurací s thajskou i mezinárodní kuchyní, několik barů, bazén, dětský bazén, vířivka, lázně, fitness, 2 tenisové kurty, konferenční místnost, přístup k internetu.

Ubytování a stravování

Velmi pěkné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, satelitní televizí, rádiem, telefonem, minibarem, kávovarem, vysoušečem vlasů, trezorem a balkonem. Ubytování je zajišťováno se snídaní formou bufetu, za příplatek je možné doobjednat večeře a la carte.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Ko Samui - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.