Jedinečná cesta kolem světa

Ve spolupráci s CK ESO travel jsme pro vás připravili zcela novou Cestu kolem světa. Při tvorbě itineráře jsme se snažili zohlednit veškeré připomínky a podněty z předchozích pěti ročníků, díky čemuž na vás nyní čeká 10 nevšedních destinací v příjemné neformální atmosféře. V průběhu cesty dosáhnete i těch nejvzdálenějších míst naší planety krátkými přelety v pohodlí vlastního letadla. Pobyt v každé zastávce je dostatečně dlouhý na to, abyste mohli zažít místní atmosféru a navštívit ty nejatraktivnější zajímavosti a památky. Během celého zájezdu nemusíte nikdy a nikde přestupovat, všude budete cestovat soukromým letadlem Boeing 737-800 letecké společnosti Travel Service, které vám poskytne maximální komfort. Průměrná délka výlučně denního letu z jedné destinace do druhé je cca 6 hodin.
cestujte se známým fotografem Jiřím Kolbabou

10 exotických míst za 25 dní

Během cesty si každý přijde na své, ochutnáte omamný koktejl kultur a přírodních krás, který namíchala naše čarokrásná planeta Země. Tento koktejl vás zaručeně okouzlí a navodí pocit, že jste na úžasné cestě mnohem déle, než ve skutečnosti. Jako krásný sen, který se snad jen zdál, se budou jevit vzpomínky na úžasnou Antiguu s její karibskou atmosférou, mýtické mayské ruiny v Guatemale, úchvatné scenérie mexického Los Cabos a velryb, které zde budete mít možnost pozorovat či nespoutanou přírodu na Havaji. Do vašich vzpomínek se navždy zapíší Samoané a jejich polynéský ráj v dechberoucím kontrastu s metropolí Sydney v Austrálii, jejíž koaly vystřídají nártouni v unikátním prostředí čokoládových hor na Filipínách. Úžasným cestovatelským dezertem se pak stane návštěva Japonska včetně návštěvy po rekonstrukci nově otevřeného hradu Himedži nedaleko města Kobe, po které vás čekají nepoznané krásy Laosu a závěrečný odpočinek na Maledivách.

Luxus na každém kroku

V každé destinaci na trase je pro vás zajištěno luxusní ubytování v pětihvězdičkových hotelech náležející k těm nejlepším hotelovým řetězcům světa. Na palubě letadla bude během každého letu servírováno občerstvení v kvalitě, pestrosti a množství běžné business třídy. Odbavování před každým letem bude urychlené, jelikož rozdělení sedadel v letadle zůstává po celou dobu cesty stejné. Během cesty vám bude k dispozici nepřetržitá asistence českého lékaře. Zároveň se o vás budou starat nejlepší průvodci, kteří jsou připraveni poskytnout kompletní informace o zemi, kterou navštívíte včetně exklusivních zajímavostí, pikantností a tajných tipů.

Program a další informace

Pro bližší informace o programu, fakultativních výletech, popřípadě s dotazy ohledně jedinečné Cesty kolem světa se neváhejte na nás obrátit prostřednictvím poptávkového formuláře, popřípadě emailem nebo telefonicky (sekce kontakty). Náš tým specialistů je připraven vám poradit a poskytnou veškeré informace o této jedinečné dovolené.

Fotogalerie

© 2018 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000