Poloha

Hotel Laguna je nejluxusnější částí komplexu Chia Laguna Resort, který je tvořen ze 4 částí (Laguna, Village, Oasi, Baia). Resort se nachází v jednom z nejkouzelnějších míst jihozápadní Sardinie, je ponořen do rozlehlé zahrady plné středomořské vegetace, ideální pro romantické procházky, poblíž laguny, kde hnízdí růžoví plameňáci a podle které je pojmenován celý resort. Nachází se v klidnější oblasti Chia, jež dostala v červnu roku 2014 nejvyšší ocenění za kvalitu životního prostředí a ochranu přírody od společnosti Legambiente - nejrozšířenější ekologické organizace v Itálii. Samotný resort byl pro kvalitu nabízených služeb nominován mezi nejlepší rodinné resorty ve Středomoří na World Travel Awards 2014.
Exkluzivní dovolená na jednom z nejkouzelnějších míst jihozápadní Sardinie
  • 55kmletiště Cagliari
  • 700mpláž
  • 18kmPula

Popis hotelu

V resortu je 7 barů, 9 restaurací včetně jedné dětské a restaurace a kiosku u pláže, kongresové centrum, fitness centrum a nové wellness centrum, bazén přímo u hotelu Laguna s prostornou dřevěnou sluneční terasou, restaurací a posezením ve stínu, dětský bazén s asistencí. Noční život se odehrává v části „Piazza degli Ulivi“, kde najdete letní scénu, restauraci, butiky s oblečením, šperky a upomínkovými předměty, lékárnu, ale také si zde můžete dát výbornou zmrzlinu nebo si zatančit. Resort nabízí množství animačních programů pro děti i pro dospělé, večerní představení. V exkluzivním Luna klubu je tržiště Luna Market se sardinskými specialitami, večer mj. gourmet restaurace a pizzerie, živá hudba, někdy diskotéka. Dopravu na nedalekou pláž zajišťuje pravidelná kyvadlová doprava, bohaté možnosti sportovního vyžití, půjčovny, vnější parkoviště. Wi-Fi pokrytí v celém resortu.

Ubytování a Stravování

Všech 85 elegantních pokojů hotelu Chia Laguna nabízí nádherný výhled z pokojů na krásy lokality Chia - laguna obydlená plameňáky, vinoucí se pobřeží s lagunami, smaragdově zbarvené moře. Pokoje jsou vybaveny balkónem, terasou nebo privátní zahrádkou, moderní koupelny zdobené jemnými mozaikami s využitím přírodního kamene a pestrými barvami jsou vybavené vanou nebo sprchovým koutem a vysoušečem vlasů, klimatizací, minibarem, WiFi, telefonem, SAT TV a trezorem. Snídaně probíhají formou bufetu, večer pak a la carte. Možnost programu „Dine Around“ – můžete večeřet každý večer jinde, na výběr je z 8 restaurací.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.