POLOHA

Hotel Ciragan Palace se nachází na evropském břehu Bosporu. Má velmi výhodnou polohu mezi čtvrtěmi Besiktas a Ortakoy, od známého istanbulského náměstí Taksim a nákupní třídy Istaklal je vzdálen pouhých 10 minut jízdy autem. Do historického centra města je možné se pohodlně dostat i městskou dopravou.
Vychutnejte si pobyt v hotelu sídlícím v budově osmanského paláce z 19.století.
  • 25kmletiště Istanbul Atatürk
  • 3,5km náměstí Taksim
  • 7km Topkapi palác
  • 7km Modrá mešita

POPIS HOTELU

Ciragan Palace nabízí architektonickou vznešenost paláce s moderním komfortem luxusního hotelu, zvláště působivý je mramorový styl vstupní haly. Po dni stráveném poznáváním pamětihodností města či na nákupech je možné relaxovat v tradičních tureckých lázních Hamam, v sauně nebo ve vířivce. Hotel má k dispozici také vnitřní i venkovní bazén s jedinečným výhledem na Bospor a moderní fitness centrum se službami osobních trenérů. V prvním a druhém patře nalezneme několik moderně vybavených konferenčních místností s maximální kapacitou až 1200 osob.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Každý z luxusních hotelových pokojů je vybavený psacím stolem, satelitní TV, telefonem, minibarem, trezorem, klimatizací a mramorovou koupelnou. Většina pokojů má rovněž balkon s výhledem do zahrady nebo na moře. Součástí hotelu je také gurmánská restaurace, snídaně se podává formou bohatého bufetu v restauraci Laledan, klasické turecké a osmanské delikatesy mohou hosté ochutnat v restauraci Tagra. Bar Le Fumoir láká na míchané koktejly a příjemné posezení v zelené zahradě.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Istanbul- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.