Cizí jazyky v zahraničí v každém věku

Garantujeme:
• akreditované, zavedené a finančně zajištěné školy
• moderně zařízené učebny
• vyspělou počítačovou techniku
• vysokou kvalitu kurzů
• kvalifikované učitele
• přátelskou atmosféru
• nejnovější výukové metody a materiály
• výuku v 6 jazykových úrovních
• zajištění hostitelských rodin
• informační schůzky
• dostupné ceny za vysokou kvalitu
• atraktivní destinace a lokality
• možnost transferu mezi jednotlivými centry
• pravidelné sledování pokroků studenta

Dopravu:
Exclusive Travel Čedok Vám zajistí přijatelnou leteckou dopravu na nejbližší letiště k místu konání kurzu a následnou pozemní dopravu až do místa ubytování

Ubytování:
Ideální variantou je hostitelská rodina (homestay), kde si student přirozenou formou upevňuje nabyté znalosti a poznává kulturní zázemí. Výběr hostitelských rodin a umisťování studentů má na starost tzv. Homestay Coordinator, který rodiny pravidelně navštěvuje a kontroluje. Každá rodina je dobře zabezpečená, pečlivá a má o studenta zájem. Dalšími variantami jsou studentské rezidence, pro náročnější a zralejší zákazníky zajistíme i hotelové ubytování na požadované úrovni.

Individuální a skupinovou výuku:
Na přání zajistíme kurzy šité na míru pro jednotlivce i celé skupiny.

Typy kurzů:
Školy GEOS nabízejí širokou škálu dlouhodobých a krátkodobých kurzů. Kurzy probíhají v šesti různých úrovních od úplných začátečníků po pokročilé. Každý student je zařazen na základě testu a jeho pokroky jsou pravidelně sledovány.

Londýn

Londýn stále určuje směr v kultuře, hudbě a módě a navíc je významným finančním a obchodním centrem Evropy. Osm km od centra se nachází Ealing, elegantní rezidenční čtvrť s velkými domy a mnoha volnými prostranstvími, mezi nimiž leží parky a krásné zahrady. Čtvrť disponuje širokou nabídkou restaurací, hospod a kaváren, sportovních klubů a také moderním nákupním centrem. V srpnu se ve Walpole Parku koná známý Ealing Jazz Festival. Do centra Londýna se odtud dostanete za 30 minut metrem.

Škola sídlí na hlavní třídě v Ealingu, v budově tradičního britského stylu, má prostorné nově zrekonstruované učebny, počítače, společenskou místnost, v okolí plno skvělých restaurací a barů. Jednou z velkých výhod studia v Ealingu je malá vzdálenost mezi domy hostitelských rodin a školou, ve většině případů není nutné jezdit autobusem. K vybavení školy patří společenská místnost, studovna, počítačová učebna s přístupem Wi-Fi na internet zdarma.

Brighton & Hove

Město je známé také jako přímořský Londýn, je obklopené útesy South Downs a nabízí studentům rozsáhlé pláže k příjemnému trávení volného času. Brighton leží pouze hodinu jízdy vlakem z Londýna a je kosmopolitním městem se 700 restauracemi, bary a nočními kluby, bezpočtem obchodů a nákupních center. V létě o víkendech míří tisíce mladých lidí na pláže a za rušným nočním životem. V tomto historickém koutě na jihoanglickém pobřeží si každý vybere podle svého vkusu.

Škola leží v rezidenční čtvrti pouhých 10 minut jízdy autobusem z centra a 10 minut chůze od pobřeží. Většina hostitelských rodin bydlí v domcích jen několik minut chůze od školy. Studijní skupiny jsou tvořeny jen několika studenty a při vysoce interaktivní výuce dostane každý prostor procvičit si a zdokonalit si svou angličtinu. K dispozici je společenská místnost, počítačová učebna, vynikající jazyková laboratoř a prostory pro trávení volného času v době přestávek, nebo terasa k pořádání večírků a BBQ.

Eastbourne

Eastbourne je považováno za nejslunnější město v jihovýchodní části anglického pobřeží a díky svým nádherným plážím a několika venkovským scenériím je ve Velké Británii značně oblíbené. Jeho centrum nabízí zajímavosti a aktivity, které uspokojí přání osob nejrůznějšího věku. Londýn je odtud vzdálený 90 minut jízdy vlakem a také návštěva dalších zajímavých míst, jako Cambridge, Oxfordu, Bathu a Brightonu se dá zvládnout během jediného dne.

Škola se nachází v bývalém sídle vévody z Devonshiru, elegantním paláci z 18. století, k němuž patří i 13 hektarů pozemků s lesíkem, rozlehlými trávníky a množstvím zeleně. Je vhodná pro studenty, kteří hledají život v tradičním a autentickém anglickém stylu s větší mírou volnosti a s bezprostředním kontaktem s přírodou. Nachází se pouze 15 minut chůze od centra města a pláže a 10 minut od nádraží. V prostoru školy je tenisový kurt a fotbalové hřiště, hned vedle golfové hřiště. Škola disponuje knihovnou, vzdělávacím centrem, společenskou místností a tělocvičnou.

Termíny a ceny

Londýn

Cena za týden  5.780,-
Registrační poplatek  1.980,-
Počet lekcí v týdnu  20
Ubytování v hostitelské rodině*  6.340,-
Transfer z letiště do hostitelské rodiny**  4.470,-

Brighton and Hove
Cena za týden 6.440,-
Registrační poplatek 1.980,-
Počet lekcí v týdnu 20 
Ubytování v hostitelské rodině* 5.070,-
Transfer z letiště do hostitelské rodiny** 7.440,-

Eastbourne
Cena za týden 5.710,- 
Registrační poplatek 1.980,-
Počet lekcí v týdnu 20 
Ubytování v hostitelské rodině* 4.440,-
Transfer z letiště do hostitelské rodiny** 7.290,-

* ubytování v hostitelské rodině v  jednolůžkových pokojích se snídaní.
** Transfer z  letiště Heathrow do hostitelské rodiny a zpět.

Příplatek za ubytování v letních měsících - od 16/06 - 25/08 2013: 590,-


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.