Cizí jazyky v zahraničí v každém věku

Garantujeme:
• akreditované, zavedené a finančně zajištěné školy
• moderně zařízené učebny
• vyspělou počítačovou techniku
• vysokou kvalitu kurzů
• kvalifikované učitele
• přátelskou atmosféru
• nejnovější výukové metody a materiály
• výuku v 6 jazykových úrovních
• zajištění hostitelských rodin
• informační schůzky
• dostupné ceny za vysokou kvalitu
• atraktivní destinace a lokality
• možnost transferu mezi jednotlivými centry
• pravidelné sledování pokroků studenta

Dopravu:
Exclusive Travel Čedok Vám zajistí přijatelnou leteckou dopravu na nejbližší letiště k místu konání kurzu a následnou pozemní dopravu až do místa ubytování

Ubytování:
Ideální variantou je hostitelská rodina (homestay), kde si student přirozenou formou upevňuje nabyté znalosti a poznává kulturní zázemí. Výběr hostitelských rodin a umisťování studentů má na starost tzv. Homestay Coordinator, který rodiny pravidelně navštěvuje a kontroluje. Každá rodina je dobře zabezpečená, pečlivá a má o studenta zájem. Dalšími variantami jsou studentské rezidence, pro náročnější a zralejší zákazníky zajistíme i hotelové ubytování na požadované úrovni.

Individuální a skupinovou výuku:
Na přání zajistíme kurzy šité na míru pro jednotlivce i celé skupiny.

Typy kurzů:
Školy GEOS nabízejí širokou škálu dlouhodobých a krátkodobých kurzů. Kurzy probíhají v šesti různých úrovních od úplných začátečníků po pokročilé. Každý student je zařazen na základě testu a jeho pokroky jsou pravidelně sledovány.

Irsko

Irsko, věčně zelený ostrov západně od Velké Británie, je v současné době synonymem prudkého a úspěšného hospodářského rozvoje. Země alé láká především milovníky divokých horských krajin, útesů, skvělé hudby a přátelských lidí. V neposlední řadě je nutno zmínit velké množství golfových hřišť, z nichž řada má statut nejvyšší mistrovské úrovně.

Dublin

Hlavní město Irské republiky nabízí stejné atrakce a podmínky jako ty největší evropské metropole a přitom si zachovává některé typické rysy malých měst. Má bohatou historii i kulturní život a žije zde množství mladých lidí. V Dublinu nikdo nebude váhat, co dělat ve volných chvílích. Středověkou, gregoriánskou i moderní architekturu doplňují bary s živou hudbou v různých stylech, od tradičních irských kapel po jazz a rock. A nejlepší pivo na západ od Čech, Guiness, se vaří právě v Dublinu.

Škola sídlí v budově na nejatraktivnějším místě v centru Dublinu, kde ji obklopují dobré restaurace, nákupní centra, banky a muzea. Díky studentům nejrůznějších národností ve škole panuje tvořivá a podnětná atmosféra, v níž se dobře učí i vyměňují zkušenosti mezi kulturami. Škola nabízí vzdělávací centrum, vybavené nahrávacím zařízením, kazetami z hodin, TV, videem a knihovnou.

Malta

Malťané mluví maltsky (slovní zásoba je podobná arabštině), ale úředním jazykem je také angličtina. Studenti mohou na ostrově prozkoumat 7 000 let starou historii, která přežívá do dnešní doby. Všude se setkáte s unikátními ukázkami krásné maltské přírody a tisícileté architektury. Kamenné zdi a lehce nazlátlé stěny domů kontrastují s nekonečnou modří Středozemního moře.

Sliema

V městečku Sliema mají studenti možnost vychutnat zdejší vyhlášené večery s internetovými kavárnami, bary, restauracemi, diskotékami, atd., kam přichází stále více mladých lidí ze všech koutů světa. Kromě toho si studenti mohou užít dobrodružství při potápění v modrých vodách Středozemního moře, projet se po neobydlených, nicméně stejně krásných ostrovech, věnovat se pěší turistice nebo využít služeb kouzelných a světově proslulých lázní.

Škola leží v centru Sliemy, živoucím a rušném s obchody, restauracemi, kavárnami a bary. Zdejší pobřeží patří k nejkrásnějším ve Středozemí. Jsou odsud vidět hradby hlavního města Valletty z 16. století, samo město je vzdáleno 15 minut jízdy autobusem nebo 5 minut lodí. Blízko školy je malebná skalnatá pláž. Škola je malá, příjemná, s pohodlnými učebnami vybavenými klimatizací, recepcí, sborovnou a kancelářemi. Všechny učebny jsou vybaveny videem a skvělou audiotechnikou určenou ke zvýšení dynamiky a potěšení ze studia.

Termíny a ceny

Ceny jsou na vyžádání dle konkrétních požadavků na výuku.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.