Cizí jazyky v zahraničí v každém věku

Garantujeme:
• akreditované, zavedené a finančně zajištěné školy
• moderně zařízené učebny
• vyspělou počítačovou techniku
• vysokou kvalitu kurzů
• kvalifikované učitele
• přátelskou atmosféru
• nejnovější výukové metody a materiály
• výuku v 6 jazykových úrovních
• zajištění hostitelských rodin
• informační schůzky
• dostupné ceny za vysokou kvalitu
• atraktivní destinace a lokality
• možnost transferu mezi jednotlivými centry
• pravidelné sledování pokroků studenta

Dopravu:
Exclusive Travel Čedok Vám zajistí přijatelnou leteckou dopravu na nejbližší letiště k místu konání kurzu a následnou pozemní dopravu až do místa ubytování

Ubytování:
Ideální variantou je hostitelská rodina (homestay), kde si student přirozenou formou upevňuje nabyté znalosti a poznává kulturní zázemí. Výběr hostitelských rodin a umisťování studentů má na starost tzv. Homestay Coordinator, který rodiny pravidelně navštěvuje a kontroluje. Každá rodina je dobře zabezpečená, pečlivá a má o studenta zájem. Dalšími variantami jsou studentské rezidence, pro náročnější a zralejší zákazníky zajistíme i hotelové ubytování na požadované úrovni.

Individuální a skupinovou výuku:
Na přání zajistíme kurzy šité na míru pro jednotlivce i celé skupiny.

Typy kurzů:
Školy GEOS nabízejí širokou škálu dlouhodobých a krátkodobých kurzů. Kurzy probíhají v šesti různých úrovních od úplných začátečníků po pokročilé. Každý student je zařazen na základě testu a jeho pokroky jsou pravidelně sledovány.

Studenti, kteří hledají mezinárodní zkušenost a solidní znalost angličtiny, mají Spojené státy ve velké oblibě díky různorodému životu, který jednotlivé části této rozlehlé země nabízejí. Klimatické podmínky jsou rozmanité od subtropických na Floridě po mírné v severních státech, od drsného klimatu západních pouští po deštivá pobřeží. Studenti uvyklí mírnějšímu klimatu proto pečlivě zvažují, které období a místo ke studiu si mají vybrat.

New York

New York patří k nejvyhledávanějším studentským i turistickým destinacím na světě. Město má mnoho přitažlivých míst a jeho nabídka uspokojí nejrozmanitější přání: můžete navštívit stálé sbírky Metropolitního muzea a Muzea moderního umění; taneční, operní či divadelní představení na Broadwayi, vystoupit na legendární Empire State Building s výhledem na Manhattan, či se projít po slavném Central Parku.

Škola se nachází v centru Manhattanu, konkrétně v 6. patře světoznámé výškové budovy Empire State Building. Je tedy několik desítek metrů od Madison Square Garden, Muzea moderního umění, od Broadwaye a vyhlášených restaurací poblíž turistických destinací. Studenti tu mají k dispozici počítačovou učebnu s přístupem na internet zdarma, vzdělávací centrum, knihovnu.

Boston

Boston ve státě Massachussetts je ideálním místem k poznávání i ke studiu. Město je proslulé vysokou koncentrací vysokých škol, které spoluvytvářejí toto „hlavní město vzdělání“. Boston nabízí pestrou škálu fascinujících míst a návštěva některého z exkluzivních muzeí je povinným bodem programu snad každého návštěvníka.

Škola se nachází v krásném prostředí historického centra Bostonu, pouhou minutu chůze od podzemní dráhy. Bostonské tržiště Quincy Market s proslulými pouličními akrobaty a stánky s tradičním občerstvením je vzdáleno jeden blok. Studenti mohou využívat prostorné učebny, moderní vybavení, flexibilní rozvrh kurzů, soukromé hodiny pro manažery, a přípravný kurs na zkoušku TOEFL, kterou požadují místní univerzity.

Los Angeles - dvě školy

Costa Mesa a Torrance Costa Mesa ve čtvrti Orange County se nachází 50 minut jízdy od centra Los Angeles. Jen několik minut odsud jsou vzdáleny atraktivní pláže Newport a Hunting Beach, kde mladí Američané i zahraniční studenti surfují. Jsou zde luxusní nákupní střediska s nabídkou světoznámých značek, dobrých restaurací a divadel. V blízkosti se nacházejí zábavní parky Disneyland a Universal Studios. Costa Mesa má mezi kalifornskými městy bezpochyby jednu z nejbohatších nabídek zábavy.

Škola je umístěna v moderní budově v areálu nákupního centra s pestrou nabídkou obchodů, restaurací, multikinem i knihovnou. S devíti učebnami a prostornou počítačovou učebnou, televizemi a videokazetami je ideálním řešením pro prázdninový kurz i pro delší pobyt. Rodinné domy, v nichž jsou studenti ubytováni, se nacházejí poblíž školy a v mnoha případech je nejlepším dopravním prostředkem kolo.

Torrance je vzdálená asi 40 minut jízdy od středu města. Soustřeďuje se tu několik moderních obchodních komplexů a rezidenční oblast pro střední vyšší třídu. Za 30 minut se dostanete do Hollywoodu nebo do Beverly Hills. Lákavá je procházka po Santa Monice nebo jízda na kolečkových bruslích po dlouhé stezce na pláži Venice Beach, nemluvě o nakupování na slavné Melrose Avenue a Rodeo Drive, nebo přímo v Beverly Center.

Škola se nachází ve výškové budově obchodní části Torrance, má prostorné učebny, společenskou místnost, vzdělávací centrum a audiovizuální vybavení pro interaktivní výuku. Poměrně blízko leží pláže Redondo Beach, Hermosa Beach a Manhattan Beach.

Havaj - Honolulu

Hlavní město Havaje je historickým centrem ostrovů. Slunce tu svítí po celý rok a tak je košile ve stylu „Aloha“ tím nejlepším oděvem s výjimkou večera a noci v době havajské zimy. Kromě vodních radovánek patří k velkým atrakcím ostrova kulinářské umění, v jehož dokonalosti se snoubí francouzský způsob přípravy, to nejlepší z asijské kultury a místní nabídka ryb a zeleniny.

Škola leží v srdci pláže Waikiki beach a je snadno dostupná všemi dopravními prostředky. Knihkupectví, restaurace, banky, obchodní centra – vše je vzdáleno jen několik minut chůze. Prostorné učebny jsou vybaveny klimatizací a audiovizuální technikou. Nejčastěji však studenti volí odpočinek na krásné písčité pláži, která je jen přes ulici.

Termíny a ceny

Ceny jsou na vyžádání dle konkrétních požadavků na výuku.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.