Cizí jazyky v zahraničí v každém věku

Garantujeme:
• akreditované, zavedené a finančně zajištěné školy
• moderně zařízené učebny
• vyspělou počítačovou techniku
• vysokou kvalitu kurzů
• kvalifikované učitele
• přátelskou atmosféru
• nejnovější výukové metody a materiály
• výuku v 6 jazykových úrovních
• zajištění hostitelských rodin
• informační schůzky
• dostupné ceny za vysokou kvalitu
• atraktivní destinace a lokality
• možnost transferu mezi jednotlivými centry
• pravidelné sledování pokroků studenta

Dopravu:
Exclusive Travel Čedok Vám zajistí přijatelnou leteckou dopravu na nejbližší letiště k místu konání kurzu a následnou pozemní dopravu až do místa ubytování

Ubytování:
Ideální variantou je hostitelská rodina (homestay), kde si student přirozenou formou upevňuje nabyté znalosti a poznává kulturní zázemí. Výběr hostitelských rodin a umisťování studentů má na starost tzv. Homestay Coordinator, který rodiny pravidelně navštěvuje a kontroluje. Každá rodina je dobře zabezpečená, pečlivá a má o studenta zájem. Dalšími variantami jsou studentské rezidence, pro náročnější a zralejší zákazníky zajistíme i hotelové ubytování na požadované úrovni.

Individuální a skupinovou výuku:
Na přání zajistíme kurzy šité na míru pro jednotlivce i celé skupiny.

Typy kurzů:
Školy GEOS nabízejí širokou škálu dlouhodobých a krátkodobých kurzů. Kurzy probíhají v šesti různých úrovních od úplných začátečníků po pokročilé. Každý student je zařazen na základě testu a jeho pokroky jsou pravidelně sledovány.

Francouzština stále patří ke světovým jazykům, které lze uplatnit jak při cestách po mnoha zemích světa, tak při snadnějším přístupu k zaměstnání v mnoha francouzských firmách s pobočkami po celém světě. Francouzsky mluvící země navíc spojuje zvláštní šarm a příjemný způsob života.

Francie

Dnešní Francie je jednou z ekonomicky nejvyspělejších zemí světa, do které směřuje ročně téměř 200 000 studentů z celého světa, kteří francouzský vzdělávací systém obohacují o vlastní kulturu. Kulturní vyžití ve Francii je obrovské a nezáleží na tom, v kterém městě žijete. Francouzi patří mezi nejvzdělanější a nejzdravější národy na světě, snad díky pravidelné konzumaci vína, jehož příznivé účinky už byly prokázány.

Paříž

Metropole nad Seinou vybízí k toulání romantickými uličkami a pěstěnými zahradami, návštěvám módních obchůdků nebo uměleckých galerií. Paříž, to je užívání originální francouzské kuchyně, konverzace v pařížských kavárnách a poznávání pověstného francouzského životního stylu. Atraktivní umístění školy Vám umožní se poklidnou procházkou dostat na místa jako jsou centrum moderního umění Georgese Pompidou, katedrála Notre-Dame, galerie Louvre, Picassovo muzeum a další světoznámá místa.

Škola s příjemnou atmosférou se nachází ve stylové budově v samém srdci města ve čtvrti Le Marais, kulturním centru Paříže již od dob středověku. Výhodná lokalita zaručuje snadnou dostupnost všemi druhy místní hromadné dopravy. Pro zvýšení efektivity výuky můžete využít místnosti pro individuální studium nebo konverzační lekce. Dále je zde plně vybavená multimediální učebna a počítačová učebna s přístupem Wi-Fi na internet zdarma.

Kanada

Obrovská země s uchvacující severskou přírodou je oficiálně dvoujazyčná. Druhé největší francouzsky hovořící město na světě je Montréal.

Montréal

Montreal je ostrov uprostřed mohutné řeky svatého Vavřince v provincii Québec. Město obklopuje pás hor. Velká část místní zeleně zůstala zachována a město je plné parků, náměstíček, lesíků a zahrad. Francouzské dědictví, patrné u většiny obyvatel, významně přispělo k vitalitě a jedinečnosti Montréalu. V létě tu vládne mírné počasí a Kanaďané jsou stále veselí a ochotní zasportovat si na čerstvém vzduchu.

Škola leží v samém centru města, s vynikající dostupností míst nákupů, stravování nebo zábavy. Ve městě je vybudovaný skvělý dopravní systém, díky němuž se studenti dostanou během několika minut do svého dočasného bydliště. Škola nabízí kurzy francouzštiny i angličtiny. Učebny jsou prostorné, s krásným výhledem na město. Montréal je ideálním místem pro ty, kteří chtějí oba jazyky kombinovat. Všechny nápisy jsou dvoujazyčné a lidé plynule přecházejí z jednoho jazyka do druhého.

Termíny a ceny

Ceny jsou na vyžádání dle konkrétních požadavků na výuku.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.