POLOHA

Elegantní boutique hotel Claris spojující umění, historii a moderní styl se nachází přímo v centru města. V docházkové vzdálenosti se nachází mnoho zajímavostí města - Gaudího domy Casa Milá a Casa Batlló či katedrála Sagrada Familia. V těsném sousedství se nachází Egyptské muzeum, kam mají hoteloví hosté volný vstup.
Fantastický výhled na město si můžete vychutnat ze střešního bazénu.
  • 16kmletiště Barcelona
  • 1,4kmSagrada Familia
  • 1kmPlaza de Catalunya

POPIS HOTELU

Luxusní hotel sídlí v renovovaném paláci z 19.století a ve svých interiérech vystavuje několik stovek původních uměleckých děl. Součástí hotelu je unikátní střešní bazén, od kterého je nádherný výhled na centrum města. V hotelu jsou dále k dispozici fitness centrum, sauna a solárium.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

124 luxusně zařízených pokojů a apartmánů s dekoracemi egyptského, románského či hinduistického umění Vám nabídne příjemné chvilky strávené právě v tomto hotelu. Všechny pokoje jsou klimatizované a vybaveny kabelovou televizí se satelitem, připojením na internet, rádiem, telefonem, mini barem, trezorem a vlastním sociálním zařízením s vysoušečem vlasů. V hotelu se nacházejí 3 restaurace a bar, z toho jedna z restaurací je umístěná na střeše hotelu, kde si můžete vychutnat nejenom lahodné pokrmy, ale i nádherný pohled na noční Barcelonu.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Barcelona - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.