Poloha

Menší turistické letovisko Kolymbia se nachází na východním pobřeží asi 30 minut jízdy od města Rhodos. Středisku dominuje 3 km dlouhá eukalyptová alej a nádherné písčité pláže. Najde se zde i několik taveren a obchodů, ale většinu kulturního i sportovního vyžití zajišťují jednotlivé hotely. Kolymbia je ideálním místem pro klidnou dovolenou spojenou se skvělým koupáním a kvalitním zázemím hotelů. Transfer z letiště trvá 45 minut. Centrum střediska s několika obchody a restauracemi je vzdáleno 600 metrů.
Vodní park přímo v areálu hotelu.
  • 45min letištěy
  • 30min Centrum Rhodos
  • 600m centrum Kolymbia

Popis hotelu

Hotelový areál sestává z hlavní třípatrové budovy a dvoupatrových bungalovů. K vybavení hotelu patří 2 restaurace, bar, bar u bazénu, taverna, rozlehlý bazén s terasou na opalování (u bazénu lehátka a slunečníky k dispozici zdarma), dětský bazén, vířivka a fitness. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu, občerstvení v průběhu dne, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje domácí výroby. Obědy jsou podávány v taverně - na výběr jsou zeleninové saláty a jako hlavní jídlo zejména minutky, možnost večeří v restauraci a la carte. Program zahrnuje též tenis, stolní tenis, aerobik a lekce potápění v bazénu. Možnost vodních sportů na pláži (za poplatek).

Ubytování a stravování

Hotel disponuje plně vybavenými pokoji s balkony či terasou. V areálu jsou i pokoje rodinného typu, které jsou prostornější a rozděleny buď opticky nebo s možností zatahovacími dveřmi. Dále jsou rodinné pokoje s označením Suite, které mají vlastní vchod s oddělenými dvěma pokoji s maximální obsazeností pěti osob. Ubytování je zajištěno s all Inclusive.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000