Poloha

Moderní resort vybudovaný v italském stylu je umístěn v jižní části atolu Lhaviyani, na ostrově Ookolhufinolhu, jako jeden z 5-ti obydlených ostrovů z 52 náležících v rámci atolu. Resort na malém ostrově o rozměrech 600 metrů x 100 metrů byl otevřen v prosinci roku 2016. Hlavním městem celé oblasti je Naifaru. Mezinárodní letiště v Male je odtud vzdálené zhruba 120 kilometrů jižně. Přímo na ostrov se dopravíte hydroplánem. Během 30-ti minutového letu se nechte okouzlit pohledem na azurově zářícími laguny s křišťálově čistými plážemi.
  • 120kmletiště Male

Popis hotelu

Komplex 150-ti plážových vil a apartmánů je vhodný pro páry a rodiny s dětmi. V hotelu se nachází 3 restaurace, 2 bary, lázně, bazén, posilovna, butik, centrum vodních sportů s půjčovnou kánoí, katamaránů a vodních lyží. Dále potápěčská škola, centrum exkurzí a výletů (výlety za delfíny a původními obyvateli, rybaření). Pro děti je připraven dětský klub s možností hlídání dětí. Večerní program s tradiční hudbou formou hrou na bubny Bodu Beru, disco a karaoke.

Ubytování a stravování

Hotel nabízí klimatizované plážové a lagoon vily a apartmány. Všechny vily jsou vybavené satelitní televizí, telefonem s mezinárodní předvolbou, minibarem, varnou stanicí pro přípravu teplých nápojů a trezorem pro úschovu cenných předmětů. Pohodlí interiéru zajišťuje pohovka s posezením, která je k dispozici i na venkovní terase. Lagoon vily jsou opatřeny vířivkami. Hotel poskytuje také All Inclusive program.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000