poloha

V nejluxusnější a nejžádanější části Sardinie - Porto Cervu se nachází několik hotelů té nejlepší kvality - spadajících do řetězce Starwood hotels a patřících do kolekce nejluxusnějších hotelů na světě, tzv. THE LUXURY COLLECTlON. Některé z nich mají vstup přímo z náměstí Porto Cerva a ostatní jsou v blízké dostupnosti. V okolí Porto Cerva se nachází golfové hřiště Pevero.
18 jamkové golfové hřiště II Pevero je vzdáleno 10 km od hotelu.
  • 35km letiště Olbia
  • 3km centrum Porto Cervo
  • 0km pláž

popis hotelu

Luxusní hotelový resort se rozprostírá na 50 000 m2, v rozlehlé zahradě a může se pochlubit soustavou bazénů a kaskád o rozloze 7000 m2. Resort, který je rozdělený do různých částí, je kompletně architektonicky navržený ve stylu "mediterranea". V hotelu najdeme 2 restaurace, z nichž jedna se nachází v hlavní části resortu a druhá u bazénu s nádherným výhledem na moře, 2 bary, několik bazénů vzájemně propojených, kaskády a hydro masážní části, sluneční terasy, fitness centrum, několik butiků, privátní parkoviště, TV sál, piano bar. Dále jsou k dispozici vodní sporty a půjčovna lodí (to vše za poplatek) a fitness centrum. Bílá pláž s jemným pískem Cal Granu se nachází přímo u hotelu.

Ubytování a stravování

250 pokojů a suites je zařízeno a vybaveno veškerým komfortem. Hosté mají možnost se ubytovat v pokoji standard s výhledem do zahrady nebo s výhledem na moře, v suitě Executive, které mají navíc další koupelnu a salonek, v suitě Royal, které jsou stejně zařízené jako Executive, ale mají navíc další ložnici a nakonec ve suitě Imperial, která má oproti suitě Royal navíc obývací část a soukromý bazén.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.