Poloha

Luxusní resort ležící na dvou soukromých ostrovech Rangali a Rangalifinolgu v Jižním Ari atolu. Z mezinárodního letiště v Male je dosažitelný 30 minutovým letem hydroplánem nebo 20 minutovým vnitrostátním letem v kombinaci s 30 minutovou cestou lodí. Resort je proslulý svým propracovaným, nevtíravým luxusem a jedinečnou polohou.
Přepychová dovolená pro ty nejnáročnější.
  • 90kmletiště
  • 0mpláž

Popis hotelu

Mezi gurmány je hotel proslulý pro svou vytříbenou kuchyni. Pestrý výběr chutí nabízí 7 hotelových restaurací, včetně první podvodní restaurace na světě, 3 bary, milovníky vína potěší vinný sklípek obsahující na 30.000 lahví vín z celého světa. K dalšímu vybavení patří romantické lázně situované přímo nad modrými vodami laguny, knihovna, možnost připojení k internetu, na ostrově je též lékař. Sportovní nadšenci jistě ocení množství aktivit, které tento překrásný tropický ostrov nabízí. K dispozici je bazén, fitness centrum, lekce jógy, aerobiku, pilates nebo meditace. Vyzkoušet můžete jízdu na katamaránu, windsurfing, půjčit si kanoe, potápění, šnorchlování, rybolov. Hotel organizuje množství exkurzí a výletů. Mezi jedinečný zážitek může patřit sledování velkých mant (listopad-duben), které uvidíte z mostu spojující dva ostrovy, na kterých resort leží či šnorchlování se žraloky obrovskými, kteří se živí pouze planktonem nebo velmi malými rybkami.

Ubytování a Stravování

Ubytování hotel poskytuje ve 150 vilkách různých kategorií, vilky jsou umístěny na pláži nebo se jedná o vodní vilky. Všechny jsou postaveny v moderním maledivském stylu, vybaveny jsou klimatizací, plazmovou TV, trezorem, kávovarem, DVD/ CD přehrávačem, vysoušečem vlasů, připojením k internetu, minibarem, telefonem, župany a značkovými toaletními potřebami. Pobyt je možný zakoupit se snídaní nebo maximálně s polopenzí.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000