Poloha

Hotel leží na východním pobřeží na více jak 2km krásné písečné pláži Belle Mare, pokud Vás již omrzí odpočinek na pláži máte možnost zrealizovat několik zajímavých výletů.Ideálním místem kde je možnost nasát atmosféru barvitosti ostrova je vesnice Flacq, ta patří k důležitým centrům Mauricia. Setkávají se zde totiž obyvatelé z východní části ostrova na velkém tržišti pod širým nebem. Tržiště je plné barev, vůní a chutí, které sem lákají nejen místní obyvatele.
golf a nekonečná pláž
  • 50kmletiště
  • 0mpláž
  • 36kmPort Luis
  • 0mpláž

Popis hotelu

Resort patří do hotelové sítě Constance, svým počtem ubytovací jednotek (256) se řadí mezi ty větší na ostrově. Ubytovací jednotky jsou rozděleny do pěti kategorií.Všem svým hotelovým hostům resort nabízí maximální vyžití, k dispozici je 7 restaurací (dvě z toho na pláži), 5 barů, několik bazénů, konferenční místnost, internet, mini klub, obchody (místní oblečení, šperky, řemeslné výrobky, golfový obchod), lázeňské centrum, fitness, kadeřnický salon. Vodní sporty na pláži, stolní tenis, mini golf, squash a především 2 špičkové 18ti jamkové golfové hřiště - The Legend course nebo The Links course.

Ubytování a Stravování

Všechny pokoje jsou klimatizovány a vybaveny minibarem, TV, telefonem, trezorem, WI-FI připojením na internet, pracovním stolem, balkonem nebo terasou.Základní jednotkou jsou pokoje Prestige room s obytnou plochou 45m2, k dispozici jsou také propojené pokoje.Junior Suity jsou prostornější (68m2) a mohou rovněž být dvě jednotky propojené. Deluxe Suite (96m2) mají navíc obývací pokoj oddělený dveřmi a lze je vnitřně propoji s pokojem prestige. Pro nejnároční klienty nebo početné rodiny lze nabídnout 2-3 ložnicové vily. Gurmáni mohou vybírat ze 7mi restaurací – například La Citronnelle – hlavní restaurace s buffetovým servírováním, Deer Hunter- restaurace specializovaná na místní kuchyni, La Spiaggia – restaurce se středomořskými specialitami. Pro hotelové hosty je v nabídce polopenze nebo plná penze.

Upozornění na dress code
Na snídaně a obědy jsou zakázané plavky, bikini, tílka. Na večeře a koktejl party jsou zakázány šortky, bermudy, tílka, žabky a pantofle.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000