Poloha

Resort zabírá 120hektarů se uprostřed tropické přírody na okraji národního parku Port Luanay , na západním pobřeží hlavního seychelského ostrova Mahé. Největší seychelský ostrov je 28km dlouhý a 8km široký, tím že je zde mezinárodní letiště a hlavní město Victoria, je také tento ostrov pomyslnou mezinárodní branou seychelského souostroví. Mahé však nejsou jen pláže a moře. Na severozápadě ostrova najdete například národní park Morne Seychellois,, který zaujímá zaujímá 20% z celkové rozlohy Mahé. Park nabízí více jak desítku turistických stezek a tras, ideální pro milovníky pěší turistiky a přírody.
oáza klidu na krásné pláži
  • 23kmletiště
  • 0mpláž
  • 18kmgolf

Popis hotelu

Hosté mohou relaxovat na jedné ze dvou krásných bílých písečných pláží, moře u jižní pláže je o něco mělčí a možná vhodnější pro rodiny s malými dětmi.Svému tělu návštěvníci tohoto resortu mohou dopřát některou z lázeňskýchz procedur zdejšího Spa centra uprostřed krásných tropických zahrad, lázně využívají kosmetiku značky Shiseido. Hotel nabízí také dostatek sportovních aktivit – 4 bazény, fitness, jógu, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, šlapací kola, katamarány, kajaky, rybaření, tenis, squash, boutique, kadeřníka, dětský klub, konferenční sál, hlídání dětí, Wi-fi internet.

Ubytování a Stravování

Celkem je zde k dispozici téměř 270 ubytovacích jednotek rozdělených do 6ti kategorii. Základní ubytovací jednotka Junior suita je poměrně dost prostorná – 62m2. Kromě suite je možno získat ubytování také v hill side vilkách s nádherných výhledem na záliv , rodiny s více dětmi uvítají možnost volby z několika typů vilek od jedno až po tříložnicové , s privátním bazénkem. Gurmány potěší speciality kreolské i mezinárodní kuchyně. Hosté mohou využít stravování formou polopenze nebo plné penze ať už v hlavní restauraci Corossol Live, kde je servírováno formou buffetu nebo v některé ze čtyř zdejších restaurací a pěti barů

Termíny a ceny

Příplatek za oběd: 840 Kč/osoba/den
Příplatek za večeři: 1400 Kč/osoba/den
Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Mahé - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000