Poloha

Malý resort, který je členem „The Leading Hotels of The World“ o rozloze pouhých 350m x 170m, je možné obejít za cca 15 minut. Nachází se na Severním Ari Atolu, transfer z mezinárodního letiště v Male trvá necelých 30 minut hydroplánem. Pobyt zde doporučujeme především párům či rodinám s dětmi. V okolí resortu jsou skvělé podmínky pro šnorchlování a potápění, rychlou lodí se také můžete vydat k vedlejšímu resortu Moofushi.
Luxusní dovolená uprostřed křišťálové laguny.
  • 62kmletiště
  • 0mpláž

Popis hotelu

Hostům resortu jsou k dispozici 3 restaurace, které nabízejí mezinárodní a asijskou kuchyni či čerstvé mořské plody a ryby, hlavní bar na pláži a bar umístěný na molu nad vodou. Dále jsou zde 3 butiky, lékárna a služby lékaře, děti od 4 do 11 let mohou zavítat do dětského klubu včetně dětského hřiště. Ke sportovnímu vyžití je zde pak bazén, potápěčské centrum, resort poskytuje vybavení pro šnorchlování všem hostům zdarma. Fitness centrum, tenis, plážový volejbal, badminton, široká škála vodních sportů na pláži. Krásné spa centrum „U Spa“ je postaveno v pavilonech nad vodou, je vybaveno několika masážními místnostmi, saunou, párou, relaxační zónou, na výběr je zde široká škála masáží a kosmetických služeb. Na vaše přání vám resort zajistí například plavbu při západu slunce na tradiční loďce „Dhoni“, návštěvu místních vesnic, noční rybaření a mnoho dalšího.

Ubytování a Stravování

Ubytování nabízí resort zejména ve vodních vilkách, jejichž počet je největší na Maledivách. K dispozici jsou také plážové vily s bazénem či dvoupatrové vily. Všechny vilky jsou vybaveny klimatizací, bazénem, LCD TV, DVD přehrávačem, WiFi, telefonem, minibarem, chladničkou na víno, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, trezorem, terasou nebo balkonem, koupelnou s vanou a vnitřní či venkovní sprchou. Pobyt je možné zajistit se snídaní, večeře si lze předplatit předem.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000