Poloha

Constance Lémuria se rozkládá na ploše 101 hektarů v severozápadní části ostrova Praslin. Hotelové budovy jsou rozmístěny mezi tropickými palmami. Hosté tohoto špičkového resortu mohou relaxovat na jedné ze třech krásných pláží s bílým pískem, které tento resort obklopují přičemž dvě z nich Anse Georgette a Anze Lazio se v posledních letech pravidelně objevují v seznamech 10ti nejlepších pláží světa.
luxus v ráji
  • 5minletiště Praslin
  • 0m pláž
  • 0mgolf

Popis hotelu

Resort ze stejnojmenného řetězce Constance patří bezesporu mezi nejlepší hotely na celých Seychellách, právem je zařazen také do mezinárodního řetězce The Leadings Hotels of the World. Celkem 105 ubytovacích jednotek je rozděleno do čtyř kategorií – základní jednotkou je Junior suita s 52m2, umístěna ve dvoupodlažních budovách,kdo touží po ještě větším prostoru může zvolit Suite se 115 m2, které mají navíc ještě obývací pokoj a větší terasu, rodiny s dětmi možná zvolí některou z dvouložnicových vil s privátním bazénem, samozřejmě pro nejnáročnější v takovém resortu nesmí chybět ani President vila s rozlohou 1250 m2 a třemi bazény jde o jednu z největších na Seychellách.

Ubytování a stravování

Všechny klimatizované suity jsou od pláže vzdáleny kolem 15 metrů a jejich standardní vybavení splňuje očekávání pětihvězdičkového resortu v tropickém ráji, elegance je dotvářena vhodným výběrem a kombinací přírodních materiálů. V prostorné koupelně kromě vany najdete také sprchu, dvě umyvadla a vysoušeč vlasů. Hosté ocení také vysokorychlostní internet a WI-FI připojení. The Legend – hlavní restaurace v hlavní budově podává snídaně a večeře formou bufetu, a light obědy, The Seahorse (a la carte restaurant) je vyhledávaným místem nejen v obědový čas pro golfisty díky jedinečnému výhledu na zdejší golfové hřiště, ale také pro romantické večeře při svíčkách, The Beach Bar & Grill( a la carte restaurant) – je zaměřena na dary moře, připravené na místní kreolský způsob. Takamaka Restaurant – klasická plážová restaurace pro lehké obědy a osvěžující drinky .

Akční nabídka


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000