Poloha

Ostrov s endemickou přírodou, jeden z největších ostrovů na světě, to je Madagaskar. Ostrov leží na jihovýchodě od Afriky. Rozsáhlé deštné pralesy Antsinanana zabírají 6 národních parků podél východní části ostrova a jsou na seznamu světového dědictví UNESCO. Madagaskar se řadí mezi stále neprobádané destinace. Na své si zde přijdou jak milovníci krásných bílých písečných pláží, tak i znalci nedotčené přírody. Bývalou francouzskou kolonii (do roku 1960) doporučujeme procestovat zatím vždy jen s profesionálním průvodcem. Constance Lodge se nachází na malém ostrůvku Tsarabanjina u romantického ostrova Nosy Be, 60 km od severozápadního pobřeží Madagaskaru, který splňuje představy o romantické dovolené s potápěním a šnorchlováním. Tento 4* hotel je opravdovým rájem klidu a nedotčené přírody. Spojení na tento ostrov je letecky z Madagaskaru na ostrov Nosy Be (60 km) a poté 90 minutová jízda lodí.
Hotel neakceptuje děti do věku 4 let z bezpečnostních důvodů.
  • 60km letiště Nosy Be

Popis resortu

Hotel svým hostům nabízí plnou penzi nezahrnující nápoje. Stravovat se je možné v restauarci s výhledem na moře. Ideálním místem pro relaxaci, pozorování západu slunce a usrkávání lahodných koktejlů před večeří je bar s výhledem na lagunu. Konstance Lodge Tsarabanjina tým Vám nabízí mnoho sportovních aktivit. Většina z nich je zahrnuta v ceně pobytu jako jsou šnorchlování, kajak, vodní lyžování, plachtění, volejbal, bocci, procházky kolem ostrova, tenisový kurt, stolní tenis, stolní hry, za poplatek je pak možné rybaření, potápění, masáže a exkurze. V rámci resortu najdete též malý obchůdek a knihovnu.

Ubytování a stravování

Hotel má pouze 25 bungalovů o ploše 45 m2 vystavěných z růžového dřeva s doškovou střechou. Bungalovy disponují privátní terasou s výhledem na moře. Každý bungalov je jedinečný a nese název různých květin, stromů nebo ryb. Skládá se z hlavní ložnice vybavené ventilátory, koupelny se sprchovým koutem a samostatného WC. Bungalovy jsou vystavěny u dvou pláží severní a jižní.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000