Poloha

Ostrov s endemickou přírodou, jeden z největších ostrovů na světě, to je Madagaskar. Ostrov leží na jihovýchodě od Afriky. Rozsáhlé deštné pralesy Antsinanana zabírají 6 národních parků podél východní části ostrova a jsou na seznamu světového dědictví UNESCO. Madagaskar se řadí mezi stále neprobádané destinace. Na své si zde přijdou jak milovníci krásných bílých písečných pláží, tak i znalci nedotčené přírody. Bývalou francouzskou kolonii (do roku 1960) doporučujeme procestovat zatím vždy jen s profesionálním průvodcem. Constance Lodge se nachází na malém ostrůvku Tsarabanjina u romantického ostrova Nosy Be, 60 km od severozápadního pobřeží Madagaskaru, který splňuje představy o romantické dovolené s potápěním a šnorchlováním. Tento 4* hotel je opravdovým rájem klidu a nedotčené přírody. Spojení na tento ostrov je letecky z Madagaskaru na ostrov Nosy Be (60 km) a poté 90 minutová jízda lodí.
Bungalovy v nedotčené přírodě.
  • 16km letiště Nosy Be

Popis resortu

Hotel svým hostům nabízí plnou penzi nezahrnující nápoje. Stravovat se je možné v restauraci s výhledem na moře. Ideálním místem pro relaxaci, pozorování západu slunce a usrkávání lahodných koktejlů před večeří je bar s výhledem na lagunu. Konstance Lodge Tsarabanjina tým Vám nabízí mnoho sportovních aktivit. Většina z nich je zahrnuta v ceně pobytu jako jsou šnorchlování, kajak, vodní lyžování, plachtění, volejbal, bocci, procházky kolem ostrova, tenisový kurt, stolní tenis, stolní hry, za poplatek je pak možné rybaření, potápění, masáže a exkurze. V rámci resortu najdete též malý obchůdek a knihovnu.

Ubytování a stravování

Hotel má pouze 25 bungalovů o ploše 45 m2 vystavěných z růžového dřeva s doškovou střechou. Bungalovy disponují privátní terasou s výhledem na moře. Každý bungalov je jedinečný a nese název různých květin, stromů nebo ryb. Skládá se z hlavní ložnice vybavené ventilátory, koupelny se sprchovým koutem a samostatného WC. Bungalovy jsou vystavěny u dvou pláží severní a jižní. Na ostrově se nachází jedna restaurace a bar. V restauraci umístěné u moře si můžete pochutnat na čerstvých plodech moře a tradiční místní kuchyni. Na pláži je hostům k dispozici i bar, odkud mohou nerušeně pozorovat západy slunce.

Villa South Beach

Vila nabízející naprosté soukromí je ukrytá uprostřed tropické zeleně v jižní části ostrova. Součástí tohoto ubytování je venkovní dřevěná terasa vybavená posezením, lehátkem a slunečníkem. Uvnitř vily se nachází ložnice a koupelna. Maximální kapacita jsou 2 dospělé osoby a 1 dítě.

Villa North Beach

Tato tropická vila s rozlohou 47 m² leží na severní pláži ostrova. Design vily kombinuje přírodní materiály a moderní prvky. Uvnitř najdete ložnici s manželskou postelí a posezením. Koupelna je vybavena sprchou. Pro lenošení se nabízí pohovky na venkovní terase nebo soukromá lehátka na pláži.

Termíny a ceny

Ubytování zajišťujeme ve všech typech pokojů resortu. Níže ceník pro vybrané pokoje na sezónu 2019/2020.
Ceny ostatních typů pokojů na vyžádání.

1.10. - 22.12.2019 23.12. - 6.1.2020 
 South Beach Villa  7.820,- Kč  10.160,- Kč
 North Beach Villa  8.600,- Kč  10.950,- Kč
* Cena na osobu/noc včetně stravování all inclusive.


Letenku zajistíme za aktuálně nejvýhodnější cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.