Poloha

Resort se nachází v Jižním Ari Atolu, který je považován za jednu z nejlepších potápěčských lokalit na světě. Rozloha ostrova je pouhých 280m x 160m, hydroplán vás na resort z mezinárodního letiště v Male dopraví za necelých 30 minut. Tak jako ostatní sesterské hotely v řetězci Constance, klade důraz na skloubení elegance s přírodou. Je ideálním místem pro milovníky luxusu, potápění a gurmánských zážitků.
Tropický ráj – all inclusive
  • 80kmletiště
  • 0mpláž

Popis hotelu

Naleznete zde 2 restaurace, hlavní restauraci a restauraci na pláži, kterou oceníte během relaxace u moře, pro milovníky vína je v hotelu také vinný sklep, dále jsou zde 2 bary. K dalšímu vybavení patří bazén, butik, prádelna, možnost hlídání dětí, připojení k internetu. Pro aktivně zaměřené klienty je zde fitness centrum, hodiny aerobiku, plážový volejbal, vodní sporty jako windsurfing, kajaky, jízda na katamaránu, šnorchlování, potápění, rybaření. K relaxaci na ostrově slouží lázeňské centrum „U Spa“, které se nachází na dřevěném mole nad oceánem, k dispozici je zde 8 masážních a relaxačních místností. Resort pořádá různé exkurze a výlety za poznáváním okolních ostrovů, rybařením, šnorchlováním a potápěním či romantické plavby při západu slunce tradiční loďkou „Dhoni“.

Ubytování a Stravování

Hosté mají na výběr z několika kategorií ubytování, k dispozici jsou plážové vilky, vodní vilky a prostornější senior vodní vilky, kde je možné ubytovat s rodiči až 2 děti. Ve všech klimatizovaných vilkách je k dispozici stropní větrák, vysoušeč vlasů, WiFi, LCD TV, telefon, minibar, trezor, příslušenství na přípravu kávy a čaje, dřevěná terasa. Senior vodní vily mají navíc venkovní koupelnu s vanou. Pobyt je s programem „Cristal all inclusive“, zahrnující plnou penzi včetně odpoledního čaje, konzumaci alkoholických a nealkoholických nápojů, mezinárodních vín, denně plněný minibar, různé sportovní aktivity a mnoho dalšího.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000