Constance Prince Maurice

Nezapomenutelná dovolená v luxusním resortu se slevou 40 %

Akční nabídka

Sleva 40 %

Poloha

Resort Constance Prince Maurice se nachází na východním pobřeží v poklidném letovisku Poste De Flacq, pouhých 45 minut autem od letiště nebo 15 min soukromou helikoptérou. Port Louis, hlavní město tohoto ostrovního státu je vzdálené 35km od rezortu. Hotel je situován podél přírodní rybí rezervace s výhledem na lagunu a pohoří. V blízkosti se rozléhá golfové hřiště Belle Mare Plage Golf Club s 18 jamkami.
Soukromí a luxus uprostřed přírody.

Popis hotelu

Přepychový rezort disponuje 3 restauracemi, 3 bary, vinným sklípkem a 2 bazény. Součástí hotelu je i jediná plovoucí restaurace Le Barachois. Samozřejmostí je i luxusní Spa centrum, kde mají hosté prostor pro relaxaci a načerpání energie. Děti ve věku od 4 do 11 let mohou využívat dětský klub včetně dětského bazénu. Za poplatek nabízí hotel i babysitting. Hosté mají možnost využívat bezplatné kyvadlové dopravy do Golfového centra mezi 7 – 19 hodinou. Pro nadšence vodních sportů je k dispozici široká nabídka vodních sportů.

Ubytování a stravování

Ubytování je poskytováno ve 4 různých typech a to Junior Suite, Family Suite, Villa a Princely Suite, které mají další verze dle výhledu, rozlohy aj. Celkem je v rezortu 89 pokojů. Rozloha ubytovacích jednotek je od 70 m2 do 350 m2. Všechny pokoje jsou klimatizovány s vlastním minibarem, koupelnou, 24 h servisem, TV, telefonem a samozřejmě Wi-Fi připojením. Stravování je zajištěno ve 3 restauracích, které nabízejí místní kuchyni, asijskou kuchyni a plovoucí restaurace nabízející speciality z mořských plodů. Pro osvěžení a strávení příjemných chvílí ve společnosti se nabízejí 3 bary a pro milovníky vína je zde k dispozici i vinný sklípek.

Junior Suite with Garden View

Elegantně laděný pokoj v hřejivých barvách s mauricijskými prvky má rozlohu 70 m2. Pokoj tvoří dvoulůžková postel, sofa, TV, Hi-Fi, stůl a úložné prostory. Pokoj je klimatizovaný a disponuje větrákem nad postelí. Z ložnice je přístup na terasu francouzskými okny, kde se nachází stolek se dvěma křesly a lehátky. Samozřejmostí je koupelna s vanou a sprchou, která je volně propojena s ložnicí. Maximální kapacita pokoje jsou dvě dospělé osoby a 1 dítě nebo 1 dospělá osoba a dvě děti do 12 let.

Villa on Stilts

Soukromí a komfort, to jsou dva hlavní znaky této vily, která se pyšní 130 m2. Uvnitř se nachází ložnice s manželskou postelí, stolkem a křeslem. Obývací pokoj disponuje dvěma sofa, konferenčním stolkem, jídelním stolem, TV, Hi-Fi a minibarem. Hosty jistě potěší koupelna, která má vnitřní i venkovní část s vanou a oddělenou toaletou. Celé prostory jsou klimatizovány a vše je laděno do světlých barev, dodávající klid a pocit pohodlí. Díky francouzským oknům působí vila vzdušným a přírodním dojmem. Součástí tohoto ubytování je terasa, která hostům umožňuje nádherný výhled, prostor pro slunění a odpočinek v soukromí. Maximální kapacita vily jsou 2 dospělé osoby a 1 dítě do 2 let.

Akční nabídka

Sleva 40 % na pobyty od 7.1. do 17.4.2020

7.1. - 17.4.2020
 Junior Suite  6.380,- Kč
* Cena po slevě na osobu/noc včetně snídaně při obsazení pokoje 2 osobami.

Slevy platné pouze na ubytování v Junior Suite.
Rezervace musí být provedena 40 dní před termínem ubytování.
Akční nabídka se nevztahuje na dopravu, transfery ani na příplatky na stravování.

Termíny a ceny

Ubytování zajišťujeme ve všech typech pokojů resortu. Níže ceník pro vybrané pokoje na sezónu 2020.
Ceny ostatních typů pokojů na vyžádání.

7.1. - 17.4.2020 18.4. - 3.5.2020 4.5. - 2.8.2020 3.8. - 4.10.2020 
 Junior Suite  10.630,- Kč 9.690,- Kč 8.130,- Kč9.690,- Kč 
 Villa on Stilts  22.360,- Kč 21.420,- Kč 16.730,- Kč 21.420,- Kč
*Cena za osobu/noc včetně snídaně při obsazení 2 osobami.

Letenky zajistíme dle přání za aktuálně nejvýhodnější cenu.

Stravování za příplatek

Základní cena zahrnuje ubytování včetně snídaně. Za poplatek Vám zajistíme pobyt včetně polopenze.
Večeře je formou výběru z menu.

 typ stravování  cena na osobu/noc
 polopenze  2.040,- Kč


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.