poloha

Luxusní hotelový komplex u Paphosu se rozprostírá v klidném idylickém prostředí na konci Akamasského poloostrova, který je již od roku 1980 chráněn světovou organizací UNESCO. Paphos, městečko a přístav na jihozápadním pobřeží ostrova Kypr, omýván vodami Středozemního moře, je místo opředené bájnými legendami z řecké mytologie. Právě tady se prý totiž zrodila sama Afrodité, bohyně krásy a početí. Paphos se řadí mezi nejoblíbenější a nejkrásnější letoviska na Kypru vůbec. Přestože každoročně vítá velké množství návštěvníků, zachovává si stále svůj ráz s nádechem historie. Zdejší příroda oplývá mnohými malebnými zákoutími a úchvatnými scenériemi s řadou tradičních vesniček, vinic a banánových plantáží.
Krásný hotel nabízející poklidně strávenou dovolenou.
  • 150km letiště Larnaca
  • 13km centrum Paphos
  • 0m pláž

popis hotelu

Jedinečnost tohoto resortu zaručuje kombinaci tradičních kyperských prvků s vymožeností moderního luxusního hotelu. Ke sportovním a relaxačním účelům slouží 2 bazény pro dospělé, 2 dětské bazény, vnitřní bazén, relaxační spa centrum s širokou nabídkou procedur, fitness centrum, squash, stolní tenis a 4 tenisové kurty. Hotel na požádání zajistí kurzy potápění a jízdy na koních.

ubytování a stravování

Hotelový komplex nabízí několik kategorií pokojů. Každý pokoj je vybaven klimatizací, satelitní LCD TV, rychlovarnou konvicí, minibarem, trezorem, balkonem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí nebo na moře. Ubytování je zajištěno s polopenzí s možností doobjednání all inclusive.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Larnaca - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.