POLOHA

De Luxe resort je situován u nekonečné písečné pláže s drobnými kamínky ve středisku Belek. Obklopuje ho krásná a rozlehlá zahrada o rozloze 65 000m². Centrum města Antalya je vzdáleno 45 km. V přilehlém okolí se nachází několik golfových hřišť.
Hotel s vlastním 27 jamkovým golfovým hřištěm Nick Faldo
  • 35kmletiště Antalya
  • 45kmAntalya centrum
  • 5kmBelek centrum

POPIS HOTELU

Hotelový komplex má 3 části - hlavní pětipatrová hotelová budova, samostatný komplex luxusních studií a zahradní budova. Součástí hlavní budovy je 5 restaurací a několik barů, půjčovna automobilů a obchodní centrum. Pro sportovní vyžití slouží bazény s dětskou částí, fitness centrum, sauna, středisko motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů, 3 tenisové kurty, stolní tenis, šipky a hřiště na plážový volejbal. Součástí hotelu je také aquapark a spa centrum s nabídkou masáží a dalších lázeňských procedur. Pro děti je připraven dětský klub a bohatý celodenní animační program včetně diskotéky. Dospělí se mohou účastnit každodenních večerních programů.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje, rodinné pokoje či suity několika kategorií. Služby v hotelu jsou zajištěny formou deluxe al inclusive. Hosté mohou využívat 7 restaurací specializující se na tureckou, italskou, francouzskou a středozemní kuchyni. V areálu je také 8 barů nabízející vybrané drinky a lehké občerstvení.

Standard Room (garden-view)

Tento dvoulůžkový pokoj s rozlohou 35-40 m2 se skládá z prostorné ložnice, koupelny a balkonu s výhledem do zahrady. Pokoj je vybaven klimatizací, satelitní televizí, minibarem a trezorem. Samozřejmostí je WiFi zdarma. Maximální kapacita pokoje jsou2 dospělé osoby a 2 děti.

Family Room

Dvoupodlažní rodinný pokoj o rozloze 55 m2 nabízí 2 samostatné ložnice a 2 koupelny. V prvním patře pokoje je ložnice vybavená oddělenými lůžky a obývací částí. K ložnici náleží koupelna se sprchou. Ve druhém patře se nachází druhá ložnice s manželskou postelí a koupelna vybavená vanou. Maximální kapacita pokoje jsou 4 dospělé osoby a 1 dítě.

Termíny a ceny

Pobyt Vám zajistíme v jakémkoliv termínu. Ceny jsou na vyžádání.

Letecká přeprava: Praha –  Antalya -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.

 


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.