POLOHA

De Luxe resort je situován u nekonečné písečné pláže s drobnými kamínky ve středisku Belek. Obklopuje ho krásná a rozlehlá zahrada o rozloze 65 000m². Centrum města Antalya je vzdáleno 45km. V přilehlém okolí se nachází několik golfových hřišť.
Hotel s vlastním 27 jamkovým golfovým hřištěm Nick Faldo
  • 35kmletiště Antalya
  • 45kmAntalya centrum
  • 5kmBelek centrum

POPIS HOTELU

Hotelový komplex má 3 části - hlavní pětipatrová hotelová budova, samostatný komplex 80 luxusních studií a zahradní hotel s kapacitou 48 pokojů. Součástí hlavní budovy je 5 restaurací a několik barů, půjčovna automobilů a obchodní centrum. Pro sportovní vyžití slouží bazény s dětskou částí, fitness centrum, sauna, středisko motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů, 3 tenisové kurty, stolní tenis, šipky a hřiště na plážový volejbal. Součástí hotelu je také aquapark a spa centrum s nabídkou masáží a dalších lázeňských procedur. Pro děti je připraven dětský klub a bohatý celodenní animační program včetně diskotéky. Dospělí se mohou účastnit každodenních večerních programů.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají balkon s výhledem na moře nebo do zahrady. K dispozici jsou také studia, rodinné pokoje bez balkonů, luxusní apartmá s vířivkou, nekuřácké pokoje a pokoje pro tělesně postižené. Služby v hotelu jsou zajištěny formou deluxe al inclusive.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha –  Antalya -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000