Poloha

Moderní plážové středisko na pobřeží Středozemního moře v centrální části Turecké riviéry – to je Belek. Moře v této oblasti je krásně čisté, pláže mají modrou vlajku. Belek je lákadlem hlavně pro příznivce zeleného sportu a luxusní dovolené. Oblíbený je ale i pro rodiny s dětmi, které zde najdou množství výhod, díky kterým stojí za to, strávit chvíle odpočinku právě zde. Luxusní hotelový komplex Cornelia Diamond Golf Resort & Spa je situován přímo u krásné, 250 m dlouhé, písčito-oblázkové pláže, cca 45 km od centra Antalye a 35 km od letiště. Areál hotelu je rozlehlý - zahrnuje piniové háje, zahrady a řadu sportovních a relaxačních ploch.
  • 31kmletiště
  • 40kmcentrum Antalya
  • 0mpláž
  • 7kmBelek centrum

Popis resort

Elegantní hotelový resort disponuje halou s recepcí, 8 bazény - včetně krytého vyhřívaného bazénu, aquaparkem a dětským světem (plocha cca 4.000 m2), lázeňským centrem, kadeřnictvím, nákupní galerií, internetovou kavárnou i velkými konferenčními prostory (7 konferenčních místností až pro 2000 klientů). Hotel Cornelia Diamond pořádá animační programy a hosté mohou využít také dětský klub. Sportovní vyžití – biliard, bowling, několik tenisových kurtů s různými povrchy, vodní sporty, fitness. Vlastní golfové hřiště navržené Nickem Faldo (27 jamek) – v blízkosti hotelu.

Ubytování a stravování

Díky neobvyklému architektonickému řešení stavby hotelu a unikátnímu designu, mohou být naplněna veškerá očekávání každého z hostů. Hotel nabízí ubytování v několika kategoriích ubytovacích jednotek (standardní pokoje, rodinné pokoje s výhledem do zahrady, rodinné pokoje se vstupem do bazénu, Diamond apartmá s privátním bazénem a výhledem na moře, Golf apartmá, Blue apartmá s výhledem na moře, Prezidentské apartmá se 3 ložnicemi a vyhřívaným bazénem s jacuzzi, Lake vilky (Sapphire & Amber) s výhledem do zahrady a vstupem do bazénu - 160 m², 3 ložnice, obývací pokoj, 3 koupelny a Lake Houses (Turquoise & Lapis) se vstupem do bazénu – 100 m², 2-3 ložnice, obývací pokoj, 2 koupelny. Své chuťové smysly uspokojíte v některé z 9 restaurací, z nichž 2 nabízí stravování formou bufetu (Diamond a The Dome snack restaurant) a zbylých 7 formou a´la carte (středomořská, turecká, latinsko-americká, francouzská kuchyně, ryby a mořské plody a barbecue restaurace). Hotel disponuje také 10 bary a nočním klubem.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha - Antalya - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000