Poloha

Oblast Palmar - Belle Mare na východě ostrova se pyšní dlouhými písečných bílých plážemi v některých částech až 1km dlouhými a možná právě proto je zde v porovnání s ostatními částmi ostrova tak poměrně velká nabídka špičkových hotelů.
all inclusive resort
  • 47kmletiště
  • 0mpláž
  • 40kmPort Luis
  • 14kmgolf

Popis hotelu

Velmi pěkný čtyřhvězdičkový hotel na severním pobřeží ostrova nabízí ubytování ve 181 pokojích a suitách rozložených do 10ti dvou a třípatrových budov vhodně zasazených do tropické zahrady. Transfer z letiště do hotelu trvá přibližně 1 hodinu. Relaxovat můžete například u vyhřívaného bazénu, který má rovněž jacuzzi část a dětskou část s maximální hloubkou 50 cm. Sportovci zde najdou zázemí pro beach volejbal, francouzský bowling, tenisové kurty, stolní tenis, tenis, šipky, fitness centrum.

Ubytování a stravování

Základní kategorie pokojů Comfort je překvapivě dostatečná prostorná (50m2),rodinny zde najdou - Family pokoje s ložnicí oddělenou od obývacího pokoje (95 m2) nadstandardním typem jednotky jsou Junior Suite (75 m2). Všechny pokoje jsou klimatizované a vybaveny koupelnou s vysoušečem vlasů, TV, DVD, WIFI, rádiem, bezpečnostní schránkou, minibarem a sadou na přípravu čaje a kávy. Pokoje Junior Suite jsou navíc vybaveny jacuzzi. Chuťové smysly uspokojíte v některé ze 4 restaurací z nichž hlavní restaurace "Le Ferney 1650" nabízí stravování ve formě buffetu, kde najdete mix evropské kreolské, asijské a indické kuchyně. Hotel za příplatek nabízí stravování ve formě all inclusive

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Mauricius - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU CQS 2109/2018