POLOHA

Skutečný luxus na Vás čeká v hotelovém areálu kaskádovitě vystavěném ve svahu s nádherným výhledem na soukromou zátoku severovýchodního pobřeží Kréty, 7 kilometrů od půvabného krétského městečka Agios Nikolaos a 20 minut jízdy od rybářské vesnice Elounda. Transfer z mezinárodního letiště v Heraklionu trvá 50 minut.
Špičkové hotelové služby a renomovaný personál Vám zaručují naprosto bezchybnou dovolenou.
  • 66kmletiště Heraklion
  • 7kmAgios Nikolaos
  • 22kmElounda

POPIS HOTELU

Hotel patřící do řetězce Small Luxury Hotels se nachází v klidném prostředí ve svahu nad soukromou zátokou severovýchodního pobřeží Kréty. Pro pohodlí hostů jsou připraveny elektrovozíky usnadňující pohyb po areálu či panoramatická lanovka. V relaxační části areálu jsou 2 venkovní bazény, rozlehlé lázně s nabídkou různých procedur, tenisové kurty, dětský klub a konferenční centrum. Hotel svým hostům nabízí široký výběr stravování. Využít je možno hlavní restauraci Pangea s výhledem na křišťálové čisté moře v privátní zátoce, přímo u moře láká k posezení řecká taverna a lehčí pokrmy nabízí Ocean Club. Pěkná menší soukromá písečná pláž se nachází přímo u hotelu a je vhodná i pro děti.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Pokoje s balkonem nebo terasou jsou moderně a elegantně zařízené a vybavení odpovídá luxusní kategorii hotelu. V pokojích se nachází individuálně řízená klimatizace, mini bar, plazmová satelitní televize, připojení pro iPod, WIFI, telefon, trezor a luxusní prostorná mramorová koupelna. U 165 ubytovacích jednotek se nachází privátní bazén s mořskou vodou. O vynikající gastronomické zážitky se postarají 3 restaurace, k posezení se skleničkou láká hotelový bar.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000