Poloha

Přibližně 12 kilometrů od hlavního města Korfu Kerkyry se nachází středisko Dassia. Toto živé letovisko je vhodné pro mladé páry a milovníky sportů, oblast střediska je poměrně rovná, tedy ideální například pro cyklistiku. Hlavní pláž v Dassie, většinou s pozvolným vstupem do moře, nabízí výhled na řecké a albánské pobřeží a je situována v klidné části ostrova, tvoří ji hlavně oblázky a hrubší písek. Zastávka autobusu je vzdálena přibližně 200 metrů.
Hotel nabízí zajímavé svatební a novomanželské balíčky.
  • 14km letiště
  • 12km centrum
  • 0m pláž

Popis hotelu

All inclusive hotel, patřící do řetězce Grecotel, otevřený v dubnu 2013, se nachází v bohaté zahradě s majestátnými olivovníky a piniemi. Hlavní budova hotelu byla postavena přibližně 300 metrů nad soukromou písčitou pláží. Hostům je k dispozici hlavní restaurace, restaurace na pláži, bar u bazénu, disco bar, hotelové lázně Elixír Thalasso Spa, dva velké bazény a jeden dětský bazén. K zábavě a sportovnímu vyžití patří tenisový park, stolní tenis, basketbal, biliár, plážový volejbal, fitness centrum, půjčovna kol a na pláži vodní sporty a centrum potápění. Pro děti ve věku od 3–17 let je připraven zdarma dětský klub Grecoland.

Ubytování a stravování

Ubytování zahrnuje standardní pokoje a rodinné bungalovy, které jsou rozmístěny v rozlehlé zahradě. Ubytování je zajištěno s All Inclusive.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Kerkyra - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.