POLOHA

Luxusní hotel otevřený v roce 2005 leží ve velké zahradě přímo u krásné písčité pláže, ve vzdálenosti 15km od centra města Antalya a 10km od mezinárodního letiště. 500m od hotelu se nachází menší obchodní centrum, za dalšími nákupy je možné se vypravit hotelovým autobusem do Antalye.
Hotel se řídí heslem "šťastné děti - šťastná rodina".
  • 10kmletiště Antalya
  • 15kmAntalya centrum
  • 0mpláž
  • 500mnákupy

POPIS HOTELU

Pro hotelové hosty jsou připravené různorodé denní i večerní animační programy, dále je možné využít vodní tobogány nebo se účastnit sportovních soutěží. Kromě několika bazénů je zde i dětský bazén se skluzavkami. K dispozici je také bowling, kino, dětský klub, lunapark, wellness centrum, kosmetický salon, masáže, turecké lázně a moderně vybavené fitness centrum. Lehátka, slunečníky a plážové osušky u bazénu i na pláži jsou zdarma. Pro pořádání pracovních seminářů a dalších akcí slouží kompletně vybavené konferenční centrum.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotelová budova má 8 pater a nabízí ubytování ve 489 standardních, 38 rodinných, 24 exkluzivních pokojích a dvou královských apartmá. K dispozici je také 6 pokojů pro handicapované. Stravování a ostatní služby jsou zajištěny formou systému ultra all inclusive. Restaurace Delphino nabízí bufetovou formu stravování. K dispozici je dále 7 restaurací a la carte (turecká, rybí, italská, francouzská, čínská, japonská a mexická kuchyně). V hotelovém baru otevřeném 24 hodin denně můžete relaxovat při živé hudbě.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha –  Antalya -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU CQS 2109/2018