Dhigali Maldives

Exotická dovolena s výraznou slevou.

Akční nabídka

Sleva 25 %

Poloha

Resort Dhigali Maldives leží na atolu Raa vzdáleném 118 km od mezinárodního letiště Malé. Doprava na ostrov je zajištěna vnitrostátním půlhodinovým letem a následným transferem lodí. Pro vaše pohodlí je možnost zajistit hydroplán s dobou letu pouhých 45 minut. Ostrov je obklopen krásnou lagunou a nedalekým útesem vhodným ke šnorchlování. Ostrov nabízí zázemí pro dospělé i děti.
Podmořský svět na dosah.
  • 118kmletiště
  • 0kmpláž
  • 5restaurací
    2bary
  • 3bazény

Popis hotelu

Hotel je vybaven 5 restauracemi a 2 bary. Na ostrově se nachází 3 bazény a SPA v uklidňujícím prostředí svěží tropické zahrady s venkovním relaxačním bazénkem obklopeným lenoškami. Hosté mohou využít posilovnu a vedené lekce jógy. Na své si přijdou milovníci potápění, šnorchlování, windsurfingu a dalších aktivit. Pro děti od 4 do 12 let je k dispozici dětský klub včetně dětského hřiště.

Ubytování a stravování

Ostrov nabízí celkem 8 typů ubytování. Hosté mohou vybírat od plážových bungalovů až po vodní vilky s vlastním bazénem. Všechny typy ubytování poskytují hostům dostatečné soukromí. Plážové vilky jsou obklopeny zelení a vodní vily s terasou nad hladinou oceánu umožňují přímý vstup do moře. Samozřejmostí je vybavení klimatizací, ventilátorem, trezorem a minibarem ve všech typech ubytování. V plážových kategorií se mohou hosté těšit z venkovní koupelny se sprchou. WiFi je dostupná zdarma.
Pobyt je možné zajistit se snídaní, polopenzí, plnou penzí či s all inclusive. Restaurace lákají místním jídlem, čerstvými plody moře i západní kuchyní doplněnou prémiovými víny. V rámci programu all inclusive můžete využít služeb všech restaurací včetně restaurací À la carte.

Beach bungalow

Celkem 20 plážových bungalovů se nachází uprostřed tropické zahrady volně přecházející v pláž. Bungalovy mají rozlohu 70 m2 a pyšní se koupelnou pod širým nebem s dešťovou sprchou, prostornou ložnicí a verandou s posezením, plážovými lehátky a výhledy na azurové moře.

Water villa

Elegantně umístěná vila nad hladinou oceánu s celkovou rozlohou 84 m2. Součástí vily je ložnice, koupelna se sprchou i vanou a dřevěná sluneční terasa s posezením a lehátky. Vstup do moře je po schůdcích. Jedná se celkem o 24 vil tohoto typu.

Akční nabídka

typ pokoje  6.1. - 17.4.2020
 beach bungalow 5.400,- Kč
 water villa 6.840,- Kč

* Cena po slevě na osobu/noc se snídaní při obsazení pokoje 2 osobami.


ZDARMA od nás obdržíte stravování formou polopenze.


Termíny a ceny

Ubytování zajišťujeme ve všech typech pokojů resortu. Níže ceník pro vybrané pokoje na sezonu 2019.
Ceny ostatních typů pokojů na vyžádání.

   11.1. - 30.4.20201.5. - 31.10.2020
 beach bungalow  7.200,- Kč 5.380,- K
 water villa  9.110,- Kč 7.200,- Kč
*Cena za osobu/noc včetně snídaně při obsazení pokoje 2 osobami.


Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.

Stravování za příplatek

 typ stravování  cena za osobu / den
 polopenze  2.000,- Kč
 plná penze  3.040,- Kč
 all inclusive  5.500,- Kč

Transfer

Ostrov je vzdálen 118 km od mezinárodního letiště Malé. Doprava na ostrov je zajištěna vnitrostátním půlhodinovým letem a následným transferem lodí.
Pro vaše pohodlí je možnost zajistit hydroplán s dobou letu pouhých 45 minut.


 typ transferu  cena 
 hydroplán  15.880,- Kč
 vnitrostátní let  10.570,- Kč
*Cena na osobu za zpáteční transfer letiště Male - hotel - letiště Male.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.