Poloha

Ostrov Kos je známý krásnými plážemi a křišťálově čistou vodou. Turisty sem lákají kilometry dlouhé písečné a oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, krásná příroda se subtropickou vegetací, romantické vesničky, velké množství pamětihodností a zejména hlavní město Kos, proslulé středověkou pevností johanitů a Hippokratovým platanem. Lambi - severní předměstí města Kosu, které bezprostředně navazuje na pásmo městských pláží. Zástavba zde řídne a vily se zahradami jsou střídány volnými plochami zarostlými travou. Transfer z letiště trvá asi 45 minut.
Resort je oázou komfortu a relaxace daleko od shonu běžného života.
  • 24km letiště
  • 2,5km centrum Kos
  • 50m pláž

Popis hotelu

Diamond Deluxe hotel je situován v oblasti Lambi, pouhých 50m od písečné pláže (mezi hotelem a pláží vede málo frekventovaná pobřežní komunikace). Město Kos je vzdáleno cca 2,5km a mezinárodní letiště 24km. Hoteloví hosté mohou využívat hlavní restauraci (bufetové snídaně, servírované večeře), a´la carte restauraci (italská kuchyně), bar u bazénu a bar v hotelové hale. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi - dětský klub (pro děti 3-14 let), hřiště a dětské satelitní programy. Vybavení a služby resortu: hlavní bazén, dětský bazén, terasa s lehátky a slunečníky, pokojová služba, minimarket, půjčovna automobilů a prádelna. Dále jsou k dispozici osvětlené tenisové kurty, fitness a lázeňské centrum (sauna, hamam, relaxační místnost, různé druhy masáží a terapií). Součástí hotelu je také soukromá kaple, kde je možné uspořádat svatební obřad.

Ubytování a stravování

Hotel disponuje 110 luxusními pokoji a apartmá (standardní a superior pokoje, junior, mezonetové a Diamond apartmá). Téměř ze všech pokojů je krásný výhled na bazén a moře. Ubytování je zajištěno s polopenzí.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Kos-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.