Poloha

Hotel se nachází na ostrově Boracay, na který se dostanete hodinovým letem z hlavního města Manily a 15-ti minutovou jízdou lodí. Boracay je právem považován za jeden z nejkrásnějších ostrovů v jihovýchodní Asii. Leží asi 2 km od severního cípu ostrova Panay, který je šestým největším na Filipínách a cca 315 km od metropole Manily.
Vydejte se na ostrov Boracay, doposud málo objevenou exotickou destinaci a užijte si luxusní prostředí hotelu Discovery Shores.
  • 10kmletiště
  • 0mpláž

Popis hotelu

Hotel se nachází u nádherné 4 km dlouhé Bílé pláže – (tzv. White Beach) na ostrově Boracay. Pláž je řazena mezi 10 nejkrásnějších pláží na světě. Originální design minimalisticky zařízených interiérů od filipínského architekta nabízí pobyt v jedinečném luxusním prostředí, který stylově dokresluje kaskádovitý vodopád v areálu resortu. K relaxaci slouží bazén, jacuzzi, lázně – Terra Wellness Spa. Rodiny s dětmi mohou využít dětský koutek a dětský bazén.

Ubytování a stravování

K dispozici kromě Junior Suite, jsou také dvouložnicové suity. Kvalitně zařízených 87 pokojů řadí tento resort do sítě Small Luxury Hotels of the World. Každý pokoj disponuje TV, DVD přehrávačem a dokovací stanicí pro iPod. K dispozici je také trezor a minibar. Ubytování je zajišťováno se snídaní. Hotel nabízí 3 restaurace a bar.

Termíny a ceny


Transfer z letiště Caticlan do hotelu a zpět: zdarma.
Letecká přeprava: Praha – Caticlan(Filipíny) - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.