POLOHA

Luxusní hotel nacházející se v jedné z nejexkluzivnějších částí Algarve, v oblasti Vale do Lobo, je obklopen krásnými zahradami a vlastním golfovým hřištěm. Od mezinárodního letiště ve Faru je vzdálen cca 18km, díky své poloze nabízí nádherné výhledy na pláže a vlny Atlantiku.
Krásné výhledy na Atlantický oceán.
  • 18km letiště Faro
  • 6km CENTRUM ALMANCIL
  • 0km PLÁŽ
  • 7km KOSTEL São Lourenço

POPIS HOTELU

Hotelovým hostům jsou k dispozici 2 restaurace, nabízející mezinárodní i tradiční portugalskou kuchyni, bar, konferenční centrum, obchod se suvenýry, venkovní bazén či dětský klub. Relaxovat můžete ve spa centru The Estetica, kde jsou pro Vás připraveny různé druhy masáží a ozdravných kúr či můžete využít služeb luxusního lázeňského centra Vale do Lobo Royal Spa, který se nachází cca 500m od hotelu Dona Filipa. Sportovně založeným klientům jsou zde k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, kulečník, možnost jízdy na koni, rybaření či vodní sporty. Hotel je proslulý především mezi golfisty, má vlastní golfové hřiště San Lorenzo, které je opravdovou perlou Algarvských golfových hřišť. Je 18 jamkové, obklopují ho pinie a jezírka, je také součástí Národního parku Ria Formosa. 200m od hotelu, respektive pod hotelem se nachází krásná písečná pláž, která v délce pěti kilometrů lemuje pobřeží. Pro hotelové hosty je zde vyhrazena část s lehátky a slunečníky.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

K dispozici je zde 154 pokojů několika kategorií od klasických pokojů až po prostorné suite, kde si z terasy můžete vychutnat jedinečný výhled na oceán. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností dokoupení polopenze.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha - Faro - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.