Poloha

Hotel se nachází v oblíbeném přímořském letovisku Punta Cana, ležící při pobřeží Karibiku, které vás na první pohled zcela omámí svou podmanivou krásou. Na Vás zde čekají nádherné pobřežní scenérie, v nichž se snoubí bělostné pláže lemované kokosovými palmami s azurově modrým mořem, které láká k vodním radovánkám! Letiště Punta Cana je vzdáleno přibližně 40 minut jízdy vozem a Santo Domingo přibližně 2 hodiny a 15 minut.
Jeden z největších bazénů v Dominikánské republice.
  • 42kmletiště Punta Cana
  • 0mpláž
  • 26kmgolf

Popis hotelu

5* all inclusive resort disponuje 6 restauracemi, 10 bary a jedním z největších bazénů, které jsou v Dominikánské republice. Dále má k dispozici dětský bazén, vířivku, lázně, saunu, masáže, salón krásy, fitness, jógu, možnost potápění, šnorchlování či jiné vodní sporty, jako jsou windsurfing, kajaky, vodní trampolína, rybaření a jiné. Klienti si mohou zahrát tenis, plážový volejbal, využít jízdu na koni, zahrát si golf, který je vzdálen přibližně 45 minut jízdy od hotelu, či se zapojit do některého z animačních programů.

Ubytování a stravování

V resortu je klientům k dispozici více jak 620 prostorných klimatizovaných pokojů a suite v 9 třípatrových propojených budovách. Pokoje jsou vybaveny minibarem, trezorem, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, vysoušečem vlasů, satelitní TV, CD a DVD přehrávačem, internetovou přípojkou, balkonem nebo terasou. Většina pokojů má výhled na moře. Pobyt je zajištěn se stravováním formou all inclusive.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Punta Cana - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.